Şantiyede 'Yaza Merhaba' Partisi

Bursa’da faaliyet gösteren inşaat firmalarından Atış Yapı, ‘Yaza Merhaba’ sloganıyla mangal partisi düzenlendi. Yaklaşık bin 500 kişinin katıldığı etkinliğe firmanın eski ve yeni müşterileri katıldı.

Şantiyede 'Yaza Merhaba' Partisi

Tonlarca et mangallarda pişirilirken, uzun kuyruklara sebep oldu. Vatandaşlar metrelerce uzayan kuyrukta beklerken çocuklar ise kurulan şişme oyun parklarında oyun oynayarak yazın keyfini çıkardı.

Firmanın yöneticilerinden Metin Atış, “Downtown projemizin 1. yılını kutluyoruz, hem de 'Yaza Merhaba' partisi yaparak müşterilerimizle buluşmak istedik. Şu ana kadar bin 500 müşterimiz mangal partimize katıldı. Gün sonuna kadar 3 bin kişiyi ağırlamayı hedefliyoruz. Hem eski müşterilerimiz, hem yeni müşterilerimiz bir kaynaşma partisi oldu” dedi.

BURSA'DA KONUT AÇIĞI VAR

Sektörün durumundan da bahseden Atış, “Satışlarımız iyi gidiyor yazın gelmesiyle beraber. Seçimleri de atlattık insanlar önüne rahat görebiliyor. Sektörel anlamda Bursa’yı diğer illerden ayrı tutmak gerekir. Bursa’da insanların konut ihtiyacı var. Eğer iyi bir proje yapıyorsanız, satışlarda sıkıntı yaşamazsınız” şeklinde konuştu.

Son olarak yıl sonu hedeflerinden bahseden Metin Atış, “2019’da Westpoint projemizin 234 etapları projelerini gerçekleştireceğiz. 2. etabı birkaç ay içerisinde kamuya açmayı hedefliyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 07:21
YORUM EKLE