Daha Sağlıklı Olmak Mümkün

Sağlıklı alışkanlıkları edinemiyor musunuz? Her hafta sonu fazla yedikleriniz, hafta başında diyete girmenize mi neden oluyor? Gelin bu hafta sonunu sağlıklı ve iyi alışkanlıklarla geçirin. Hem öğrenin, hem de pazartesi suçluluk duymayın.

Daha Sağlıklı Olmak Mümkün

Her hafta sonu fazla yiyenler, sağlıklı alışkanlıkları sürekli erteleyenler için bir program hazırlandı.

"Sağlık Kaçamağı". Sağlık hedeflerini sürekli erteleyenler için bu haftasonu bir fırsat olabilir. 

İnsanların yüzde 95’i zaman zaman hedeflerini, işlerini öteliyor. Sağlıkta bu daha da fazla. Ne yazık ki sağlığımızı kaybetmeden harekete geçen çok az.

İşlerini öteleyen bireylerin yüzde 20si kronik olarak işlerini erteliyor ya da son dakikaya bırakıyor.

30 yıl içinde işlerini erteleyenlerin sayısı 4 katına çıkmış.

İşlerini erteleyen bireylerin yüzde 46sı bu durumun olumsuz etkilerini yaşıyorlar. Sağlıkta ertelemenin sonuçları daha da elzem.

Sağlık hedeflerini daha fazla ertelemeyin. Özellikle yaşadığımız bu dönemde sağlıklı olmanın virüse karşı savaşta en önemli kıstas olduğu ortaya çıktı.

Nörolog Dr. Timur Yılmaz,  Wellbeing Chef Pelin Bozkurt Bilgiç ve Klinik Psik. Blm. Uzm. Alara Fulya Şensoy bir araya geldiler. Bir Sağlık Kaçamağı tasarladılar.

3  -4 - 5 Aralık'da Çatalca'da Villa Fe'de 2 gece 3 günlük bir kaçamak olacak. Kontenjanları kısıtlı olan ve hızla dolmaya başlayan bu sağlık kaçamağı için Wellbeing Chef Pelin Bozkurt Bilgiç "Artık daha sağlıklı bir yaşam mümkün. Haftasonları fazla yiyip, sağlıksız davranıp üzülmek istemiyorsanız bu programı tavsiye ederim.

Son 2 senedir yaşadıklarımız düşünülürse, elimizdeki en önemli varlığın sağlığımız olduğu ortada. Biz de çorbada tuzumuz olsun diye yola çıktık." diyor ve ekliyor "Hepimiz sağlıklı olmak, fit olmak, ince olmak derdindeyiz. Tüm bunlar olurken de genç kalmak istiyoruz. Benim konum mutfak. Kendimi Güzel Yaşam Mutfağı tasarımcısı olarak adlandırıyorum.

Güzel yaşamak ve güzel yaş almak istiyoruz. Sevgili Nörolog Dr. Timur Yılmaz ve Sevgili Klinik Psk. Blm. Uzm. Alara Fulya Şensoy ve benim ile dolu dolu geçirebileceğiniz harika bir kaçamak bu. İstanbul'dan arabayla çok yakın olan Çatalca'da planladık programımızı. Şehirden uzaklaşarak, temiz hava ve engin bilgilerle, lezzetle ve arınma ile dolu bir haftasonu. "

Pelin Bozkurt Bilgiç kamplarına ilginin yoğun olduğunu, hem kendisinin hem de ekip arkadaşlarının sosyal medyada Sağlık Kaçamağı Kampı nı paylaşmasının ardından kontenjanın hızla dolduğunu belirtiyor. Kampda son yerleri almak isteyenlerin hızlı olmasını rica ediyor.

Organik yemekler, arınma, sindirim, vitaminler üzerine bilgiler, chigong, hatayoga, hareket, meditasyon, arkadaşlık, gelişim, dönüşüm bu kampın içeriğinde bol bol var. Daha detaylı bilgi için 05452246784'i arayabilirsiniz.

Bu sene bitmeden sağlığa adım atmak isteyenler, 2021 hedeflerini gerçekleştirmek isteyenler her zaman olacaktır. 

Hedeflerini ertelemek istemeyenler için 3-4-5 Aralık Sağlık Kaçamağı Çatalca Villa Fe'de gerçekleşecek. Programı, ücreti ve detayı öğrenmek için 05452246784'i arayabilirsiniz.

YORUM EKLE