Akzirve Strada İftar Yemeği Buluşması

Akzirve Strada Projesi için, 09 Mayıs 2019 Perşembe günü basına iftar yemeği verdi. İftar sonrası projenini son durumu hakkında bilgilendirme yapıldı.

Akzirve Strada İftar Yemeği Buluşması

19:00'da başlayan programda ilk olarak projenin örnek daireleri gezildi. Ardından projeye geçilerek 1. etabın dairelerine göz atıldı. Akzirve Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Müftüoğlu Akzirve Strada Projesi hakkında bilgiler aktardı. 1. Etabın teslimlerinin mart ayı itibariyle başladığını ve 2. etabın ise 2020 ortalarında teslim edileceğini belirtti. 

BİRİNCİ SINIF İŞÇİLİK VE MALZEME

Siemens ankastre, Kale kapılar, Kone marka asansör ve birçok ünlü markanın kullanıldığı projede 1. sınıf işçilik göze çarptı

STRADA PROJESİ BAHÇEŞEHİR'DE YÜKSELİYOR

1. Etap inşaat alanı 155.000 m2 ve 2. etap 165.482 m2 olan projede toplam 80 ticari alan ve 1494 daire mevcut. 3. Etap için projenin mimarı Bünyamin Derman daha farklı, modernist ve yenilikçi bir proje yapacaklarını şuan fikir aşamasında olduğunu kaydetti.

1.8 Milyar TL yatırım ile gerçekleştirilen projenin 1. etabının %95 2. etabının ise %50 civarının satıldığını belirten Müftüoğlu, henüz 3. etap için satış gerçekleştirmediklerini aktardı.

Gece İftar Yemeği ve Strada Proje Tanıtım Görselleri İle Son Buldu
Müftüoğlu iftar yemeği ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve gece son buldu.

Akzirve Strada Projesi Detaylı Haber İçin Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 08:17

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER