banner53

2019 Dekorasyon Trendlerine Uygun Anneler Günü Hediyesi Önerileri

Anneler günü geldi çattı. Bize yaşamı ve sonsuz sevgiyi hediye eden annelerimize anneler gününde dünyanın en değerli hediyelerini alsak da az. En güzel hediyeyi vermek istiyoruz ancak hediye seçmek işin en zor kısmı. Bu zor kısmı sizler için kolaylaştırmaya karar verdik ve anneler gününde 2019 dekorasyon trendlerine uygun ürünlerinden hediye edebileceklerinizi sizler için derledik.

2019 Dekorasyon Trendlerine Uygun Anneler Günü Hediyesi Önerileri

2019 dekorasyon trendleri açıklandı. Bu sene evlerde her şey çok renkli, çiçekli ve desenli olacak. Hem trendlere uygun hem de anneniz her eve geldiğinde yüzünde kocaman bir gülümse olmasını sağlayacak hediye dekorasyon ürünlerini merak ediyorsanız sayfayı aşağıya kaydırmaya başlayın.

EVLERE DOĞALLIK GETİREN AHŞAP

Doğal ahşap ürünleri 2019 dekorasyon trendleri arasında. Eve rustik bir hava katacak olan doğal ahşap ürünler anneler gününde annenize verebileceğiniz bir hediyeye dönüşebilir. Evde mum kullanmaya seven annenize ahşap mumluklar, mumluklarını koyacağı doğal ahşaptan bir sehpa ya da dergi okumayı seviyorsa ahşap bir dergilik hediye edebilirsiniz.

YUMUŞAK HALILAR HEM ANNENİZİN KALBİNİ HEM DE DEKORASYONU YUMUŞATACAK

Eski halıları birçoğunuz hatırlarsınız. Desenli ama düz bir yapıya sahip büyük halılar birçoğumuzun çocukluk anılarında birer resim olarak duruyordur. Zaman ve evler değiştiği için evlerin olmazsa olmazı halılar da değişti. 2019 dekorasyon trendleri arasında özellikle dinlendirici tonlarda, kaliteli ve yumuşak malzemelerle dokunmuş halılar var.

ÇOĞUNLUKLA AÇIK RENK AĞIRLIKLI DEKORASYON VE RENK KATAN YASTIKLAR

2019 dekorasyon trendleri arasında beyaz ve farklı renkte yastıklar ön planda. Annelerimizin “Çok kir gösterir, açık renk olmasın” cümlesini çoğu zaman duymuşsunuzdur. Ancak anneniz trendlere uymaya karar verdiyse ya da evde kullanmayı en sevdiği renkler açık tonlardaysa siz de trendlere uyarak ona renkli yastıklar alabilirsiniz.

Açıklanan trenlerde açık renkli odalar bu sene renkli ve desenli yastıklarla renklendiriliyor.

METAL ALIŞIMLI DEKORASYON ÜRÜNLERİYLE EVLERE FARKLILIK GELİYOR 

Metal alaşımlar bu sene moda. Altın sarısı, gümüş renkli ya da siyah metaller evlerde farklı bir görüntü oluşturmanızı sağlayacak. Evin dekorasyonuna göre rengine ve tasarımına karar verip, bu metal alaşımlardan çerçeveye sahip, şık bir boy aynasını annenize hediye alabilirsiniz. Bu şekilde hem ev dekorasyonuna yeni bir hava katmış hem de güzeller güzeli annenize her gün kendi güzelliğini hatırlatacak bir hediye almış olacaksınız.

ANNENİZE KENDİ EL EMEĞİNİZ BİR HEDİYE VERMEK İÇİN TAM ZAMANI 

El yapımı ürünler bu yılın modası. Özellikle jüt, seramik, çini, beton ya da kil gibi el yapımına uygun ürünlerle yapılacak dekoratif eşyalar 2019’un trenleri arasında. Şehir hayatında strese giren insanların doğayla daha fazla temas sağlaması gerektiğini düşünen tasarımcılar bu tür ürünleri tavsiye ediyorlar.

Siz de annenize bu ürünlerden el yapımı bir hediye hazırlamak istiyorsanız; jüt lambader, kilden saksılar ya da el yapımı seramik vazoları tercih edebilirsiniz.

EVİNİZİN DUVARLARINI RENKLENDİREBİLECEĞİNİZ TABLOLAR

Bu sene dekorasyon trenleri arasında sıkıcı duvarlara yer yok. Aynı boyutta, farklı desenli tablolar trendler arasında girdi. Özellikle değerli taş tonları ön planda. Ametist, yakut, akik gibi doğada bulunan taşların renklerinin bulunduğu tabloları evin bir duvarında kullanabilirsiniz. Bu tablolar eve renk katarken annenize de şık bir anneler günü hediyesi olabilir.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2019, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER