Sheraton Istanbul City Center'a Dünya Lüks Otel Ödülleri’nde 2 Ödül Birden

Taksim, Tarihi Yarımada ve Haliç gibi İstanbul’un sembol lokasyonlarına yakınlığıyla kısa sürede şehrin cazip buluşma noktası olan Sheraton Istanbul City Center, dünya çapında lüks sektörünün en prestijli ödülleri arasında kabul edilen Dünya Lüks Otel Ödülleri’nde “Lüks Konferans & Etkinlik Oteli” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Sheraton Istanbul City Center'a Dünya Lüks Otel Ödülleri’nde 2 Ödül Birden

Sheraton Istanbul City Center’da bulunan ve misafirlerine adeta ‘Binbir Gece Masallarını’ yaşatan, oryantal bir dokunuşa sahip Türk restoranı The Souq İstanbul ise Dünya Lüks Otel Ödülleri’nde “Türk Mutfağı” kategorisinde ödüle layık görüldü.

İstanbul'un merkezi Beyoğlu'nda konumlanan, misafirlerine Doğu ve Batı'nın birleştiği noktada yaşama ve keyif alma deneyimini sunan Sheraton İstanbul City Center; dünya çapında lüks sektörünün en prestijli ödülleri arasında kabul edilen Dünya Lüks Otel Ödülleri’nde “Lüks Konferans & Etkinlik Oteli” kategorisinde ödüle layık görüldü. 

Sheraton Istanbul City Center’da bulunan, misafirlerine sunduğu ızgarada ve tuğla fırında yapılan geleneksel Türk yemekleriyle ve nefes kesen oryantal dokunuşların hâkim olduğu atmosferiyle The Souq İstanbul, Dünya Lüks Otel Ödülleri’nde “Türk Mutfağı” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Her sene büyük bir heyecanla beklenen, dört haftalık bir süre boyunca 300.000'den fazla uluslararası gezginin oylarıyla kazananların belirlendiği Dünya Lüks Otelleri Ödülleri’nde “Lüks Konferans & Etkinlik Oteli” ve “Türk Mutfağı’’ kategorisi ödüllerinin kazananı Sheraton İstanbul City Center ve The Souq İstanbul oldu. 

800 kişi kapasiteli 7 adet toplantı ve etkinlik alanı, gün ışığı alan ve bahçeye açılan toplantı odaları ile Sheraton İstanbul City Center, birbirinden prestijli markaların dünya çapında ses getiren etkinliklerine ve iş toplantılarına ev sahipliği yapıyor. The Souq İstanbul ise Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini konuklarına sunarken adeta ‘Binbir Gece Masallarını’ yaşatıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER