Novikov Helipad Lounge Bodrum Yalıkavak Marina’da Açılıyor

Novikov Grubu’nun Londra, Miami, Doha, Porto Cervo gibi dünyanın en önemli lokasyonlarından sonra geçtiğimiz yaz ilk kez Türkiye’ye getirdiği Novikov Bodrum’un roof’un da açılacak olan Novikov Helipad Lounge Bodrum, sürpriz programlar hazırlıyor.

Novikov Helipad Lounge Bodrum Yalıkavak Marina’da Açılıyor

Dünyaca ünlü iş adamı ve Rusya’nın uluslararası alanda başarılı restoran işletmecisi Arkadiy Novikov tarafından kurulan Novikov Grubu’nun köklerini temel alan Novikov Bodrum restoranı, bu yaz da yeniden Yalıkavak Marina’da büyük ilgi görmeye devam etmesinin yanı sıra farklı özel bir projeye daha imza atıyor. 

Novikov Helipad Lounge Bodrum, ünlü restorancılar Arkadiy Novikov (Novikov Grubu) ve Anton Pinskiy (Pinskiy & Co) işbirliğinde  bu sezon Yalıkavak Marina’da açıldı. 

Novikov Grubu, Novikov Bodrum restoranının çatısında  bulunan helikopter pistini  “Novikov Helipad Lounge Bodrum” olarak premium, dünyaca ünlü DJ’lerin sahne almaya hazırlandığı bir gece kulübü ve bara dönüştürüyor.

Yalıkavak Marina’nın en güzel manzarasına 360 derece ile hakim olacak Novikov Helipad Lounge Bodrum, son teknoloji ses sistemi ile dünyanın önde gelen DJ’lerinin çalacağı özel etkinliklere ve buluşmalara hazırlanıyor. 

Rusya’nın ünlü bar konsept yaratıcılarından miksolojist Vasily Roganin’in Novikov Helipad Lounge’un açılışına özel olarak geleceği ve kendisine ait  özel reçeteler ile yapacağı imza kokteylleri de meraklıları tarafından  bekleniyor. Özel snack ve uluslararası “comfort food” mutfağından midye dolma, karides tempura, taco, suşi, istiridye ve havyar çeşitleri gibi lezzetleri de yemek menüsünde bulunuyor. 

Yalıkavak Marina’da 360 derece manzaraya sahip bir helikopter pistinde yer alan tek mekan olacak Novikov Helipad Lounge Bodrum, 150 kişilik kapasitesi, muhteşem ışık gösterileri ve atmosferi ile Bodrum’a yeni bir enerji getirecek. 

Novikov Grubunun Türkiye'deki "Novikov Bodrum" restoranının  Genel Müdürü ve Grup Temsilcisi  Aykut Postacı da tüm sezon boyunca Novikov Helipad Lounge’un da Türkiye’deki operasyonunun başında olacak

Novikov Helipad Lounge Bodrum  rezervasyon yapmak için +90 535 111 05 01 nolu telefondan restorana ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE