banner53

İngiltere Güzeli Muğla'nın Tanıtım Yüzü Oldu

İngilizlerin Türkiye'de en çok ziyaret ettiği yerlerin başında bulunan Muğla'ya gelen 2018 İngiltere güzeli Alisha Cowie, bölgenin güzelliklerinin tanıtımı için kamera önüne geçti.

İngiltere Güzeli Muğla'nın Tanıtım Yüzü Oldu

MUĞLA'NIN YENİ TANITIM YÜZÜ İNGİLİZ GÜZELİ OLDU

İngiltere'de 2018 yılı güzeli olan ve hala bu unvanı elinde bulunduran Alisha Cowie, çekimleri Muğla'nın Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Fethiye, Marmaris ve Ula ilçelerinde yapılacak tanıtım filminin yüzü olacak. Cowie, 3 gün sürecek çekimlerde Ortaca ilçesi Dalyan Mahalesi'nde ilk olarak kamera karşısına geçti, Köyceğiz Sultaniye Kaplıcaları'nda şifaları sulara girip, çamur banyosu yaptı.

İngiltere’de 2018 yılında düzenlenen güzellik yarışmasında Newcastle’ı temsilen birinci seçilen Alisha Cowie (19), tanıtım projesi kapsamında Muğla’ya geldi.

Cowie’nin Muğla’nın Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Fethiye, Marmaris ilçeleri ile Ula ilçesinin Akyaka Mahallesi’nde yapılacak turizm tanıtım filmleri çekiminin tanıtım yüzü olacağı belirtildi.

3 gün sürecek çekimlerin ilki Ortaca’nın dünyaca ünlü turistik Dalyan Mahallesi’nde gerçekleşti. Cowie, Dalyan Kaunos Kaya Mezarları önünde gazetecilere poz verdi.

Cowie, buradaki bir kafeteryada gördüğü anaokulu çocuklarını kırmayıp, birlikte fotoğraf çektirdi.

Çekimleri yapan organizasyon şirketi yöneticileri ile Köyceğiz’e geçen Cowie, Sultaniye Kaplıcaları’nda şifalı sulara ve çamur havuzuna girdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER