Bodrum Edition'da Sağlık Dolu Bir Hafta Sonu

Geçen yıl Ian Schrager ve Marriott International ortaklığında açılan The Bodrum EDITION’da, misafirler sağlık dolu bir hafta sonu geçirdi. Dünya basının yakından takip ettiği etkinliğe yurt dışından yoğun bir katılım oldu.

Bodrum Edition'da Sağlık Dolu Bir Hafta Sonu

Uluslararası platformlarda tanınmış eğitmenler tarafından verilen yoga derslerinden astroloji seanslarına, ve alanında başarılı isimler tarafından düzenlenen ilham verici konuşmalara kadar birçok etkinlikle, konuklara canlanma, yenilenme ve rahatlama imkânı sunuldu. The Bodrum EDITION, günlük yaşamın stres ve sıkıntısından uzaklaşmak isteyen misafirleri ağırladı ve vücutlarında dengeyi sağlarken zihinsel rahatlamaya ulaşabilmeleri için çeşitli etkinliklerle onlara destek oldu.

Büyük beğeni toplanyan Inscape uygulamasının yaratıcısı Bianca Rothschild (Biba), meditasyonun olumlu etkilerine gönülden inanan biri ve konuklara yirmi dört yılı aşkın süredir devam ettirdiği sağlıklı yaşam deneyimini anlattı. Sare Palaska katılımcıların yıldız haritasını çıkarttı ve kişiye özel yorumlarda bulundu. QUARTZ Kliniğinin kurucu ortağı Dr. Leyla Arvas ise son güzellik trendlerinden bahsetti. The Bodrum EDITION’da hafta sonunu geçiren misafirler, Cihangir yoga ve S.E.T.S. gym ile haftayı sağlık dolu aktivitelerle tamamladı. 

Katılımcılar arasında Bennu Gerede ve Elif Boyner’in de yer aldığı etkinlikte, Türkiye'de birçok kullanıcısı olan spor ve zindelik uygulaması SWEATers'ın yaratıcısı, Elif Boyner yerel spor topluluklarını destekleyici çalışmalarını ve insanları spor üzerinden bir araya getiren SWEATers uygulamasının geldiği son noktayı anlattı.
 

YORUM EKLE