"Avocado Queen by Novikov Yalıkavak Marina" Açıldı!

Dünyaca ünlü Arkadiy Novikov tarafından kurulan Novikov Grubu'nun bir parçası olan "Avocado Queen by Novikov Yalıkavak Marina" yeni tatlar deneyimlemek isteyen misafirlerini bekliyor!

"Avocado Queen by Novikov Yalıkavak Marina" Açıldı!

Dünyanın en iyi restoranlarının ve en prestijli lüks markaların adresi olmaya devam eden Yalıkavak Marina, 2020 sezonunda bünyesine dünyaca ünlü Novikov Grubu'nun köklerini temel alan Avocado Queen by Novikov Yalıkavak Marina'yı ekledi.

Gastronomik deneyimler yaşamak isteyenleri lezzetli, taze ve sağlıklı yiyecekler ile buluşturacak Avocado Queen by Novikov Yalıkavak Marina heyecanla tüm konuklarını bekliyor.

29 yılı aşkın süredir, 90'dan fazla başarılı projeye imza atmış ve hala sektörde lider olmaya devam eden Novikov Grup yeni projeler üreterek restoranlarında farklı konseptler işliyor ve misafirlerine benzersiz deneyimler yaşatıyor.

Avocado Queen by Novikov restoranını küresel bir franchise haline getirmeyi ve dünyanın başkentlerinde restoranlar açmayı planlayan Novikov Grup Türkiye'de de ilk olarak "Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası" Yalıkavak Marina'yı tercih etti. Novikov Grubu, etkileyici coğrafya, yetenekli şeflerden gastronomik lezzetler, çağdaş tasarım, kusursuz hizmet ve rahatlatıcı atmosferi ile sektörde fark yaratmayı ve ayrışmayı hedef olarak belirliyor.

İlk Avocado Queen restoranı 2018 yılında Moskova'da, sonrasında İbiza'da, şimdi ise üçüncü restoranı ile Yalıkavak Marina'da servis vermeye başladı. Ünlü restorancılar Arkadiy Novikov (Novikov Grubu) ve Anton Pinskiy (Pinskiy & Co) işbirliğinde açılan restoran misafirlerine lezzetli ve sağlıklı yemeklerin yanı sıra eşsiz bir atmosfer ve kaliteli bir servisin sözünü veriyor.

Türkiye'deki ilk restoranını Bodrum'da açan Novikov Grubu, "Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası" ödüllü, en lüks yat marinası, prestijli kitlesi, konumu, eşsiz davetleri, alışveriş imkanları, otelleri ve ünlü restoranları ile bir hizmet devi haline geldiği için Yalıkavak Marina'yı tercih ettiğini belirtiyor. Bodrum şubesinin menüsü ise 15 vıldan fazla süredir Rusya'da yaşayan Avustralyalı, Avocado Queen zincirinin marka şefi olarak tanınan şef Glen Ballis'e emanet edildi.

Novikov Grubu, uluslararası bir mutfak, yaratıcı şekilde her gün gelişen Uzak Doğu deniz ürünleri, Novikov bahçesinden taze sebzeler ve markanın imza yemekleri ile Pan Asya mutfağını misafirlerine deneyimletiyor. Geniş kahvaltı menüsü meşhur avokado tostu, çırpılmış yumurta, ev yapımı taze peynirler, somon füme, avokado ve haşlanmış yumurta ile waffle, trüf ile pişmiş avokado gibi eşsiz tatlar sunuyor.

Balık ve deniz ürünleri taze olarak servis ediliyor. Mutfağı modern, şık, avokado merkezli dünyanın her yerinden tatlar ile şekilleniyor. Avokado çeşitleri ve farklı kombinasyonlardan oluşan özel yemekler ile tuzludan tatlıya kadar tamamen yeni formlar sunuluyor. Dünyaca ünlü Novikov Grubu'nun kökleri nedeniyle, Asya ve İtalyan mutfağından çok etkilenen menü, salatalar, trüf mantarlı yemekler gibi İtalyan tatları ve birinci sınıf sushi'ye kadar uzanıyor.

Şef Glen Ballis imzalı glutensiz cipsli guacamole; humus ve edamame fasulye ile gevrek avokado; büyük yeşil salata, avokado rulo karides, ıspanak ve susam sosu ile deniz yosunu salatası gibi unutamayacağınız lezzetler sunuyor. Do Not Call Me Baby, Wild Garden, Zombie, Luxury Mojito gibi imza kokteylleri ile sıcak yaz akşamlarının tadını çıkartmak isteyen misafirlerine müthiş deneyimler yaşatıyor.

Türkiye'nin lüks yaşam ve yat turizminin marka elçisi olan Yalıkavak Marina'nın tam kalbinde açılan restoran gerekli tüm dezenfeksiyon ve önlemlerini alarak müşterilerine güvenli ve sağlıklı bir servisin sözünü veriyor. Oturma kapasitesini 190 kişi ile sınırlandırarak sosyal mesafe kurallarına dikkat ediyor. Eğitimli personelleri her daim maskeli ve koruyucu gözlükler ile servisine devam ederken masalarda hijyen kurallarına uyulması adına dezenfektanlar bulunduruluyor.

Dünyaca ünlü başarılara imza atmış Novikov Grubu bünyesindeki Avocado Queen by Novikov Yalıkavak Marina bu yaz sağlığına dikkat eden, bir lezzet serüveni yaşamak isteyen ve nefis tatlar ile yaz günlerinin keyfini doya doya çıkartmak isteyen tüm misafirlerini bekliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER