TOKİ'nin İndirim Kampanyasında Son Hafta!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyası 18 Ekim'de sona eriyor.

TOKİ'nin İndirim Kampanyasında Son Hafta!

TOKİ yüzde 22 indirim kampanyasında peşin ödemelerde yüzde 22 oranında indirim yapılıyor. Kampanya ile bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlar da yararlanabiliyor. Borcun tamamını kapatamayacak vatandaşlar borç bakiyesinin yüzde 25'inden az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde kampanyadan faydalanabiliyor. 

BANKALARDAN TOKİ KREDİSİ

TOKİ yüzde 22 indirim kampanyasından faydalanmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları 18 Ekim tarihine kadar ilgili bankaya başvuru yapılabilecek. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanamaycak. 

Kampanyadan, satışları 2019 Haziran ayının sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2018 Haziran ayı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanabilecek. Taksit sayısı 12 ay ve daha az kalan projeler indirim kampanyasına dahil edilmedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 07:08
YORUM EKLE