TOKİ İzmir Ödemiş'de Kuralar Çekildi

İzmir Ödemiş'de inşa edilmesi planlanan TOKİ konutları için hak sahiplerinin belirlenmesi amacıyla noter huzurunda kura çekimi yapıldı. 234'ü  2+1 ve 234'ü de 3+1 toplam 468 daire, kura çekimi sonucu sahiplerini buldu.

TOKİ İzmir Ödemiş'de Kuralar Çekildi

Ödemiş'in Zeytinlik Mahallesi, Ahrandı mevkii sırtlarında 2+1 ve 3+1 olarak yapılması planlanan toplam 468 adet TOKİ konutu için başvuru sürecinin sona ermesinin ardından, bugün hak sahiplerinin belirlenmesi amacıyla noter huzurunda kura çekimi yapıldı.

TOKİ İZMİR ÖDEMİŞ KURA SONUCU İÇİN: TIKLAYINIZ....

Ödemiş Belediyesi Kültür Merkezi'nde Ödemiş 3. Noter Başkatibi Göktoğan Bektaş, tarafından yapılan kura çekimi öncesinde konuşan TOKİ yetkilisi Özgür Murat Demir, "Devletimiz dar gelirli halkımız için yaptığı sosyal konut hamlesine Ödemiş'te de devam etmekdedir.

Oranlar nispetinde şehit ailelerine,engellilere, emeklilere ve hak sahibi olacak vatandaşlar için yapılacak toplam 468 konutun kura çekimi için buradayız.

Kura çekilerek, isimler okunarak hak sahipleri belirlenecektir. Bu suretle, evi olmayan dar gelirli vatandaşlarımız devlet politikası gereği, konutlarına kavuşmuş olacaklar. Hepsine hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Demir'in konuşmasının ardından  ardından noter tarafından ilk olarak 2+1 konutların daha sonra ise 3+1 konutların kurası çekildi. Kura çekimi sırasında isimleri okunanlar, salonda bulunanlarca alkışlandı. Kurada ismi okunanları, ilk olarak yanındaki tebrik etti. Kura çekimi bitiminde ise isimleri okunmayanlar, salonu terk etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 19:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER