Demirli yapı kulekartal projesi ile kartalda kazandırmaya devam edecek

Demirli Yapı Yönetim Başkanı İdris Demirli, yaptığı açıklamalarda İstanbul’daki konut projelerinin büyük bir kısmının Kartal’da yer aldığını ve bölgenin git gide değerlendiğini belirtti

 Demirli yapı kulekartal projesi ile kartalda kazandırmaya devam edecek

kartal, Konut Projeleri ile Değerleniyor

Demirli Yapı Yönetim Başkanı İdris Demirli, yaptığı açıklamalarda İstanbul’daki konut projelerinin büyük bir kısmının Kartal’da yer aldığını ve bölgenin git gide değerlendiğini belirtti.

Ulaşım Yatırımlarının da Katkısı Var

İstanbul’da hayata geçirilen konut projelerinin büyük bir kısmının Kartal’da olduğunu belirten İdris Demirli, yapılan ulaşım yatırımlarının da büyük bir katkısı olduğunu, “Nüfusu 20 milyona yaklaşan İstanbul'da yıldızı parlayan bir ilçe olan Kartal, batıda Maltepe, kuzeyde Sancaktepe, kuzeydoğuda Sultanbeyli ve doğuda Pendik ilçeleriyle çevrili bir konumda yer alıyor. Anadolu Yakası'nın yükselen yıldızı Kartal, ev sahipliği yaptığı inşaat projeleriyle dikkat çekiyor ve ilgi görüyor. Son yıllarda yapılan ulaşım yatırımları bölgenin değerine değer katarken, özellikle kentsel dönüşüm çalışmaları da inşaat sektörünün buraya odaklanmasına neden oldu. Geniş alanlarla birlikte, birçok ticari alanın kentsel dönüşüm kapsamına alınmasıyla Kartal, bugün İstanbul'da en çok konut projesinin yer aldığı lokasyonlardan biri” sözleri ile belirtti.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2017, 16:31
YORUM EKLE