Zuchex Trend Weeks Başlıyor!

T.C. Ticaret Bakanlığı, İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri), ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği) ve KOSGEB’in destekleriyle Tarsus Turkey tarafından düzenlenen Zuchex fuarı kapsamında, Haziran ayında önemli bir dijital etkinlik gerçekleştiriliyor.

Zuchex Trend Weeks Başlıyor!

Ev ve mutfak eşyaları sektöründe 2021’in dünyadaki ilk ve tek büyük buluşması olacak Zuchex fuarı kapsamında, Haziran ayı boyunca trend haftaları düzenleniyor.

Zuchex Trend Weeks etkinliği, katılımcı firmaların 2022 koleksiyonlarından en trend ürünleri sektörle buluştururken, yurt içi ve yurt dışından satın almacılar, bu özel tasarımları fuardan önce görme fırsatı yakalayacak.

İlk kez düzenlenecek etkinlikte Haziran ayı boyunca her hafta seçkin markalara ait tasarımların detaylı ürün incelemelerine yer verilecek. Zuchex Trend Weeks esnasında fuar öncesinde sergilenecek yeni koleksiyonlar ve trend ürünler, Zuchex 2021 fuarında Tüyap, İstanbul’da sektörün beğenisine sunulacak.

31. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Zuchex, 16-19 Eylül’de 

İhracatını her yıl yüzde 10 artıran ve yurt dışı satışlarını 2021 sonunda 5 milyar dolara çıkarmayı hedefleyen Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörü, bölgesinde 2 yıl aradan sonra açılacak ilk fuar olan Zuchex’te bir araya gelecek.

30. yılını kutladığı son fuarda katılımcılarının ve ziyaretçilerinin beklentisini fazlasıyla karşılama başarısı gösteren ve yaklaşık 1,5 milyar dolar hacminde sektörel ticaretin gerçekleştiği Zuchex, 16 - 19 Eylül 2021 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde 31. kez kapılarını açacak.  

Zuchex 2021’de, sofra ve mutfak eşyalarından, elektrikli ev aletlerine, pişirme ekipmanlarından, dekoratif ev ve mutfak eşyalarına, plastik ev eşyalarından bahçe aksesuarlarına kadar binlerce yeni ürün sergilenecek.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER