banner53

NG Kütahya Seramik’ten Fark Yaratan Bookmatch Koleksiyonu

NG Kütahya Seramik’in bookmatch koleksiyonu, tasarıma inovatif bir yaklaşım getiriyor. Birbirini uyum içinde takip eden kreatif desenler, günümüz trendleri doğrultusunda mekânlara benzersiz dekorasyon alternatifleri sunuyor.

NG Kütahya Seramik’ten Fark Yaratan Bookmatch Koleksiyonu

120x240 cm ebadındaki bookmatch seramikler, iç ve dış mekân tasarımlarında boyut avantajıyla birlikte uygulama kolaylığı da sağlıyor. Bookmatch tasarımların uygulama esnasında derz aralıkları az olduğundan mekânlarda oldukça doğal bir görünüm elde ediliyor.

Mermer, ahşap, beton ve doğal taş dokulu tasarımlarını yaşam alanlarına taşıyan NG Kütahya Seramik’in özgün koleksiyonu, sektör profesyonelleri tarafından mimari projelerde de yoğun talep görüyor.

Bahçeler, çalışma alanları, ıslak hacimler, oturma alanları, oteller vb. mekânlarda kullanılabilen bu tasarımlar, yaşam alanlarına derinlik hissi katarken şık, doğal, modern ve estetik bir görünüm kazandırıyor.

MAREA

Doğal mermer görünümünü zarafetle yorumlayan 120x240 cm Marea, ilham veren bookmatch efektiyle rafine mekânlar yaratıyor. Marea’nın şık ve estetik çizgisi yaşam alanlarında kusursuz ve bütün bir görüntü sunuyor.

ALBATROS

120x240 cm Albatros’un kendine özgü benzersiz tasarımı zamana meydan okurken, yenilikçi yorumu yaşam alanlarında çağdaş ve güçlü bir etki yaratıyor. Doğadan ilham alan seri, tüm kullanım alanlarında huzur ve rahatlama hissi yaşatıyor.

BLUETTA 

Farklı ve göz alıcı çizgileriyle mekânlarda tarzını ortaya koyan 120x240 cm ebadındaki Bluetta, mimarlara seçimlerinde serbestlik sunuyor. Yaşam alanlarına derinlik katarak mekânları olduğundan daha büyük gösteren Bluetta, bookmatch tasarımıyla zarafeti gözler önüne seriyor.

ALAVYA 

120x240 cm Alavya, beyaz yüzeyinde dans eden siyah çizgileriyle mermer şıklığını mekânlara taşıyor. İnovatif tasarımlarıyla ve gerçekçi yüzey efektiyle doğallığı yansıtan Alavya, siyah ve beyaz renklerini muhteşem bir uyumla sunuyor.

BARBADOS 

Bookmatch tasarımın en iddialı seramiklerinden Barbados’un fark yaratan dinamik yapısı keşfedilmeye değer. 120x240 cm Barbados, ilgi çekici renkleri ve bookmatch tasarımıyla yaşam alanlarına sanatsal bir yenilik kazandırıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER