Kusursuz Şıklık Peli Parke Grand Koleksiyonunda

Peli Parke, üstün teknolojisi ve özel tasarımı ile Grand Koleksiyonu’nu yaratarak ürün ailesine 12 mm kalınlıkta, geniş renk-desen seçeneğinde göz alıcı bir koleksiyon ekledi.

Kusursuz Şıklık Peli Parke Grand Koleksiyonunda

Standartların dışında kalınlık ölçüsüyle pazara yeni bir ürün sunan Peli Parke, doğanın izlerini mekanlara taşırken dayanıklılığı artırıyor, mekanlara gerçek ahşap etkisini taşıyor.

Normal laminat parkenin kalınlık ölçüsünden 4 mm daha fazla kalınlığa sahip olan Grand Koleksiyonu, 12 mm kalınlık ölçüsüyle ezberleri bozuyor.

Doğal ahşabın sıcaklığını hissettirmesiyle farklılaşıyor. AC5 yüzey dayanım sınıfındaki koleksiyon, en üst seviyede kaliteye sahip olmasıyla güven veriyor.

Kalınlığın getirdiği avantajla ses ve ısı yalıtımını üst noktalara taşıyor.

Yaşam alanlarına gerçek lamine parke hissini veren Grand Koleksiyon, laminat parkenin kullanım avantajlarını da korumaya devam ediyor.

Hijyen koşullarını üst seviyede sağlayan, kolay temizlenebilen, uzun süre dayanıklılığa sahip olan koleksiyon, mekanın daha bütün olarak algılanmasına katkı sağlıyor.

Ulaşılabilir tasarım ve gerçek ahşap etkisini tüketicilere sunan lüks sınıfındaki koleksiyon, yaşam alanlarına ahşabın doğallığını, sıcaklığını getiriyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2021, 13:40
YORUM EKLE