banner53

Kışın Ortasında Ilık Bir Yaz Yağmuru: Yeni GROHE Tempesta 250 Tepe Duşu

Vücudun tamamını kaplayan tam yüzlü Rain akış, 250mm çaplı yuvarlak ve kare tasarım ve su tasarrufu sağlayan GROHE EcoJoy teknolojisi sayesinde, sürdürülebilir bir keyif sunuyor

Kışın Ortasında Ilık Bir Yaz Yağmuru: Yeni GROHE Tempesta 250 Tepe Duşu

GROHE’nin yeni Tempesta 250 tepe duşu artık kendi duşunuzda ılık bir yaz yağmuru hissi yaşatıyor. Tempesta 250, su tasarrufu sağlayan çevre dostu EcoJoy fonksiyonu, tam yüzlü Rain akışı ve 250 milimetrelik cömert çapı özellikleriyle konfor sunuyor.

Teknoloji, performanstan taviz vermeksizin, su akışını dakikada 9,5 litre gibi sürdürülebilir bir düzey ile sınırlıyor.

Gezegen için üzerinize düşeni yaparken saf su keyfinin tadını çıkarmanıza izin veren bu mükemmel kombinasyon, günlük yaşamlarında sürdürülebilir olmalarına yardımcı olacak bir duş arayan Almanların yüzde 66’sının da tercihi.

Ayrıca, şirketin Almanya’nın Lahr şehrindeki kendi duş yetkinlik merkezinde ürettiği GROHE Tempesta 250 tepe duşu ince tasarımı ve zarif krom yüzeyi ile çevreci özelliğinin yanı sıra etkileyici bir tasarım sunuyor.

Tasarım, halihazırda ünlü 2020 iF Tasarım Ödülü’ne ve uluslararası üne sahip ICONIC AWARD 2020: Yenilikçi Mimari ödülüne layık görüldü.

GROHE Tempesta 250, tekli tepe duşu olarak, duş kolu ile set olarak veya eksiksiz duş sistemi olarak, yuvarlak veya kare tasarımı ile temin edilebiliyor.

Minimalist tasarımı, her modern banyoya entegre edilmesine imkân verirken, evrensel bağlantı özellikleri ise tüm standart duş kollarına monte edilmesini kolaylaştırarak rahatlatıcı, sürdürülebilir bir duş keyfi sunuyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER