Kale Banyo’dan Sade Tasarımlı Bütünsel Banyo Serisi

Kale Banyo'nun tüketici ihtiyaçları gözetilerek yenilikçi ve modern tasarım anlayışıyla yeniden yorumladığı Zero 2.0 serisi, kullanıcılara fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu şık banyolar ve yaşam alanları tasarlamaya imkan sağlıyor. Lavabosundan armatürüne, banyo dolabından aynasına, bütün ürünleriyle banyoda mükemmel uyum sunan Zero 2.0 serisi, özel kesim extreme kenar ayrıntılarıyla modern bir görünüm sunarken; yalın renk alternatifleri, bas-aç çekmeceleri ve açık raf modülleriyle her zevke hitap ediyor.

Kale Banyo’dan Sade Tasarımlı Bütünsel Banyo Serisi

Özellikle evlerde daha fazla vakit geçirdiğimiz, yenilenme ve arınmanın esas olduğu günümüzde, banyolar artık temel ihtiyaçları karşılamanın yanı sıra ambiyansı ve konforu ile de rahatlatan mekanlar haline geldi.

Artık birer terapi merkezi gibi algılanan banyolarda konfor, tasarım ve fonksiyon gibi pek çok kavramın iç içe geçtiği yeni nesil tasarımlar öne çıkıyor.

Daha fazla depolama alanı

Fonksiyonel parçaları ile tüketicinin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunan "Zero 2.0" serisi, gün geçtikçe artan daha fazla depolama ihtiyacına yönelik çözümleri beraberinde getiriyor.

Açık raf modülleriyle geniş bir depolama alanı olan seri, bas-aç çekmeceleriyle de pratiklik ve kullanım kolaylığı sağlıyor.

Zero 2.0 banyo mobilyasında ayrıca aksesuarlarınız için geniş lavabo dolabı çekmecesi ve kişisel bakımınız için dokunmatik aydınlatma detayı da yer alıyor.

Seride Antrasit-Ceviz ve Beyaz-Meşe olmak üzere 2 ayrı renk seçeneği bulunuyor.

Maksimum hijyen sunan ortak tasarım diline sahip banyolar

Mekanlarda kesintisiz ve bütünsel görünüm trendinin gün geçtikçe yükseldiği günümüzde, ortak tasarım diline sahip Zero 2.0 lavabo ve klozetler, Kale Banyo'nun standart olarak sunduğu maksimum hijyenin yanı sıra, soft renk seçenekleriyle de beğeni kazanıyor.

Serinin sıra dışı çizgileri ve ince tasarımından ortaya çıkan şık tasarım, banyolara stil kazandırırken, kullanıcıya kullanım kolaylığı sunuyor.

Şık ve modern tasarım anlayışı Zero 2.0 lavabolarda yeniden yorumlanıyor...Dikdörtgen ve oval formları ile banyolarda dikkat çeken bir görünüm sunan seri, kusursuz su akışı ile kirin yüzeyde kalmasını engelliyor.

İdeal bir kullanım sunan boyutu ve derin su haznesi ile fonksiyonel yıkama alanı sağlayan Zero 2.0 lavaboları 60 x 45 cm ve 60 x 40 cm ölçülerinde beyaz, siyah, mat siyah, mat inci, mat vizon, mat beyaz ve mat antrasit renklerinde sunulmaktadır.

Banyosunda uyum ve farklılık arayanların beğenisine sunulan serideki Zero 2.0 SmartYıkama Asma Klozetler ise Ultra Slim Smart Kapağı ile uyumlu şekilde beyaz, siyah, mat siyah, mat inci, mat vizon, mat beyaz, mat antrasit renk seçeneklerine sahiptir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER