banner53

HOM, Mimarlık Yıllığı Sergisine Ev Sahipliği Yapıyor

Tasarım ve dekorasyon dünyasında yeni merkezi HOM Tasarım Merkezi, mimarlık kültürünün gelişmesiyle ilgili " Mimari Yıllığı" sergisine bu yıl evinde yapıyor.

HOM, Mimarlık Yıllığı Sergisine Ev Sahipliği Yapıyor

70 PROJE TASARIM VE DEKORASYON MERAKLILARINA SUNULUYOR

Arkitera Mimarlık Merkezi'nde işbirliğiyle 17 Haziran - 16 Temmuz tarihleri ​​arasında bulunduğumuz sergide, son bir ülkede buradaki 70'e yakın proje, tasarım ve dekorasyon meraklılarının beğenisine sunuluyor. İlk kez, sergi 6 proje özel bir panelde derinlemesine tartışılıyor.

MİMARLIK YILLIĞI

Türkiye'nin dünyanın, işin başında gelen dekorasyon markalarını tek çatı Altında toplayan, ev sahipliğini üstlendiği tasarım, mimarlık ettik sanat etkinlikleriyle Cardio ZAMANDA Bir buluşma merkezi Olarak konumlanan ettik HOM Tasarım Merkezi , "Mimarlık Yıllığı" sergisine ev sahipliği yapıyor. Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğiyle Düzenlenen sergi, seçici kurul Üyeleri Melike Altınışık, Haydar Karabey, Nilüfer Kozikoğlu, Arzu Nuhoğlu ettik Mustafa Toner Tarafından belirlenen, yerli ettik yabancı Tasarımcıların hayata geçirdikleri 70'e Yakın Manzara Projeyi Bir araya zor hale getiriyor.

HOM Tasarım Merkezi 'in tüm katlarına yayılan sergi, oğlu bir yıl önce Türkiye' de ki, son bir yıldan beri, o da bir o zamanki oradaki bir işte. Mimari, iç mimari, mimari tasarım ve peyzaj mimarlığı alanlardaki üretimleri bir araya getirerek sergide, ticaret, eğitim, konut ve kültür parkında bulunmaktadır. Sergi odaklı bu yıl ilk kez , 6 proje, özel bir panelde değerlendiriliyor.

HOM Tasarım Merkezi sponsorluğundaki sergi imkanlarını panelini, halk oylaması ve yönetim kurulunu belirlediği belirlendi. Panele, projelerini sunmak için DS Mimarlık 'a Deniz Aslan ve Eren Öztürk , Erkal Mimarlık ' tan Emre Erkal , Atölye Kolektif 'ten Arif Bıltır ve Emre Torbaoğlu, M-Ofis Mimarlık ' tan Sinan Timoçin ve Merve Taşlıoğlu , Görkem Volkan Tasarım Stüdyosu ' ise Görkem Volkan katılıyor.Bostanlı Kaykay Parkı, Biyoçeşititit Araştırma Merkezi ve Müzesi, 270 ° Sivrihisar, Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Merkez Binası İç Mekan Projesi, Izgara Polonez Vadi İstanbul projelerinin yapıldığı paneli, 18 Haziran Pazartesi günü 1 5.30- 19.30 saatleri arasında ücretsiz ayarlanabilir .

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER