Bien’in Karo Grubuna Yeni Koleksiyonlar Ekledi

Bien’in yüksek teknolojyle ürettiği 20 mm’lik ödüllü karo grubuna yeni koleksiyonlar eklendi. Bien ‘’20 mm’lik’’ yeni seriler hem iç hem dış mekanlarda tasarım dünyasına katkı sağlıyor.

Bien’in Karo Grubuna Yeni Koleksiyonlar Ekledi

Bien, 20 mm kalınlığındaki ödüllü ürünleri full body teknik porselen karolara yeni koleksiyonlar ekliyor,  yapı sektörünün karar vericilerini etkilemeye devam ediyor. Çatlamaya ve kırılmaya karşı dayanıklı karolar hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabiliyor.

Dış mekan, bahçe, yürüyüş alanları, AVM’ler, balkon, teras, havuz kenarlarında kullanıma imkan tanıyan karolar, kalın ve dayanıklı olması nedeniyle iş yerlerinde ağır malzemelerin taşındığı mekanlarda, giriş rampalarında, otoparklarda ve garajlarda da öncelikli tercih.

20 MM’LİK YENİ SERİLER…

Bien’in 20mm’lik ürün grubuna yeni eklenen ve 60x60 cm ebadındaki Kiara, Neve, Nitro, Novocemento ve Stonegate serilerinin en önemli özelliklerinden biri zahmetsizce döşenebilmeleri.

Karolar yalnızca yere bırakılarak, yani kuru olarak uygulanabiliyor. Yapıştırıcı, sıva, derz ve işçilik gerektirmeyen (çim, kum, çakıl taşı gibi) zeminler de hemen kullanıma hazır hale geliyor.

20 mm’lik Bien Karoları ayrıca taşıcıyı aparatlar üzerine de yerleştirilebiliyor. Böylece altlarına sulama ve aydınlatma sistemleri döşenebiliyor, gerektiğinde kablo ve borular kolaylıkla kontrol edilebiliyor.

Aynı şekilde ofislerde yükseltme aparatı kullanılarak döşendiğinde görünmesi istenmeyen kablo, ısıtma tesisatı gibi unsurlar aparatın içinde kalarak gerektiğinde karoyu yerinden çıkarıp müdahale edilmesine imkan sağlıyor. Yükseltilmiş döşeme sistemi ayrıca ısı ve ses yalıtımını da artırıyor.

SÖKÜLÜP TEKRAR KULLANILABİLİYOR…

Seramiklerin sökülmesi de döşemesi kadar kolay. Usta gerektirmeden yerinden çıkarılabilen karolar, taşınıp başka bir yerde tekrar kullanılabiliyor.

Bien kalitesiyle üretilen, çevre dostu 20 mm seramikler; kalitesi, dayanıklılığı yanı sıra tasarımlarıyla da görsel açıdan da öncelikli tercih.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 10:14
YORUM EKLE