banner53

Banyolarda Zerafetin Esintisi

Islak zeminlere yönelik ürünler tasarlayan Bien’in yeni vitrifiye koleksiyonları arasında yer alan ‘’Alesta Asma Klozet’’, banyolara sadelik, modernlik, ferahlık ve estetik bir görünüm kazandırıyor.

Banyolarda Zerafetin Esintisi

Yaşam alanları kişiselleştirilirken seçilen ürünler, kullanılan malzemeler, tercih elden aksesuarlar, bizleri de yansıtmaya başlıyor. Günün önemli bir bölümünü geçirdiğimiz banyolar temizlik ve konfor anlamında modern sığınaklarımız aslında…

Banyolardaki konfora, hijyene ve insan sağlığına önem veren Bien’in bu anlayışla tasarladığı 2020 yeni koleksiyonlarından ‘’Alesta Asma Klozet’’ sade formuyla çağdaş bir etki yaratıyor.

Banyolara inovatif çözümler sunan Bien’in, No-Rim (kanalsız) teknolojisi kullanarak ürettiği 52 cm olan ‘’Alesta Asma Klozet’’ Easy Wash özelliği, sade ve zarif çizgisi ile ön plana çıkıyor. Beyaz renkte üretilen Alesta, yavaş kapanan ince kapağı ve gizli montaj özelliği sayesinde mekanla bütünleşiyor. Minimum 2,5 litre, maksimum 4 litre su ile temizlenen ürün aynı zamanda çevre dostu.

Zengin çözüm önerileriyle sektöre yeni yaklaşımlar kazandıran Bien’in tasarımları, kolay temizlenme özelliği ile hijyen standartlarını da üst seviyede tutarak tercih edildiği alanlarda işlevsellik, modernlik, estetik ve teknolojiyi bir arada sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER