Armis Yatak’tan Yatak Odasına Lüks Dokunuş

Türkiye yatak sektörünün öncü markası Armis Yatak, yeni koleksiyonunda yer alan, göz alıcı ve bir o kadar rahat Lucca yataklı, baza başlık ve sandıklı bazadan oluşan Prato Set ile evini yenileyen ve evlenen çiftlere şık çözümler sunuyor.

Armis Yatak’tan Yatak Odasına Lüks Dokunuş

Ürünlerini yeni nesil teknoloji makine parkurunda üreten, Türkiye yatak sektörünün öncü markası Armis Yatak, klasik tarzın modernlikle sentezlendiği Luxury Serisine yeni bir alternatif daha ekledi.

El işçiliği ile özel üretilen Prato Yatak Başı, Prato Baza ve Lucca Yatak’tan oluşan koleksiyon; konforu, şıklığı ve sağlıklı uykuyu bir araya getiriyor. Prato Set, komodin ve puf tamamlayıcıları ile yatak odasına şık bir görünüm kazandırıyor.

Lucca Yatak; paket yay sistemi ile geliştirilmiş ve bölgesel tepki vererek omurga sistemini destekliyor. Viskon kumaşı ile saten bir dokunuş sunmanın yanı sıra nem yönetimi sunuyor. Ne çok sert ne de çok yumuşak tam kararında bir yatak.

Seti tamamlayan Prato Bazası, geniş iç hacmi, kolay zemin temizliğine olanak sağlayan özel üretim ayakları ve farklı renk seçenekleriyle üretiliyor.

Prato Baza’nın dış kaplamasında kullanılan kumaştan yapılan Prato Yatak Başı ise şık tasarımı, düğmeler ile bezenmiş kapitone kaplamasındaki ince işçiliğiyle yatak odalarına farklı bir tarz katıyor.

Armis Yatak ürün yelpazesinde; yatak, baza, yatak başı, ayak ucu başlığının yanı sıra uyku konforunu tamamlayacak yorgan, yastık, alez, bebek takımlarından oluşan beyaz grubu da yer alıyor.

‘Mis gibi uyku’ deneyimi mottosuyla her zaman tüketicilerine en iyi kaliteyi, en yenilikçi ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla sunmak hedefi ile çalışmalarını sürdüren Armis Yatak’ın tüm ürünlerine size en yakın Armis Mağazalarından veya online satış kanallarından ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE