banner53

YOTEL'den Dünya Gülümseme Gününe Özel Yüzde 25 İndirim

Tüm dünyada her yıl Ekim ayının ilk cuma günü gülümseme ve iyilik adına kutlanan ve bu yıl 4 Ekim Cuma tarihine rastlayan “Dünya Gülümseme Günü” için YOTEL İstanbul Havalimanı, 3 Ekim - 6 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek kara tarafı konaklamalarında yüzde 25 indirim uyguluyor.

YOTEL'den Dünya Gülümseme Gününe Özel Yüzde 25 İndirim

Modern tasarımı ve teknoloji ile misafir deneyimine odaklanmış yaklaşımıyla dikkat çeken YOTEL Istanbul Airport, hem kısa konaklamalar hem de uzun transferler için ideal olan, rahatlık ve esneklik sunan, dünyanın en büyük ulaşım merkezinin içinde son derece elverişli bir konuma sahip. Hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenler arasında popüler olan otel ayrıca 24 saat açık bir spor salonu ve tüm gün yiyecek ve içeceklerin servis edildiği ortak alan “KOMYUNITI” ile hizmet veriyor. 

Pasaport geçişi öncesi 277 kabin (kara tarafı) ve pasaport geçişi sonrası 174 kabin (hava tarafı) ile hibrid bir yapıda hizmet veren YOTEL İstanbul Havaalanı’nda, ihtiyaç dahilinde dört saatten başlayarak saatlik olarak kiralanabilen odaların yanı sıra, arzu eden yolcular konaklamadan, lounge ve duş imkanlarından da yararlanabiliyor. 

YOTEL Hakkında 

Birinci sınıf lüks seyahat konseptinden ilham alarak misafirlere odaklanarak tasarlanmış olan YOTEL, lüks otellerin temel unsurlarını daha küçük, akıllı alanlara taşıyarak sunduğu ortak çalışma, toplantı, sosyal ve egzersiz alanları ile benzersiz bir topluluk ortamı vaat eder. 

YOTEL şu anda Londra Gatwick, Londra Heathrow, Amsterdam Schiphol ve Paris, Charles de Gaulle, İstanbul Havalimanı (2) ve Singapur Changi ‘de yedi havalimanı oteli ve New York, Boston, San Francisco, Washington DC., Singapur ve Edinburgh’ta altı şehir merkezi oteli işletiyor. YOTEL, Amsterdam, Porto, Glasgow, Londra, Dubai, Cenevre, Long Island City, Miami, Park City, Mamut, Atlanta ve Melbourne da dahil olmak üzere geliştirilmekte olan yeni projelerle hızla büyüyor.  

YOTEL’in ana hissedarları arasında Starwood Capital Group, Talal Jassim Al-Bahar Grubu, United Investment Portugal ve Kuveyt Emlak Şirketi (AQARAT) bulunmaktadır. YOTEL YO tarafından tasarlandı! Birinci sınıf seyahatten ilham alan kurucu Simon Woodroffe OBE, lüks havayolu seyahati konseptini küçük ama lüks bir kabin anlayışına (www.yo.co.uk) dönüştürdü. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER