Sorun Çatınızsa Çözüm DYO...

Türkiye’nin yerli ve en köklü boya üreticisi DYO’nun çatılardaki su yalıtımı kaynaklı sorunlara çözüm sunan ürünleri Dyofleks ve Dyofleks Elyaflı, UV direnci yüksek, yapışması mükemmel ve su geçirmez olmasıyla ön plana çıkıyor. Sıcak ve soğuk farklarında elastikiyetini koruyan ürünler çatılarda su sızdırma problemlerini önlüyor.

Sorun Çatınızsa Çözüm DYO...

Türkiye’nin köklü boya markası DYO, Dr. DYO serisinde yer alan Dyofleks ve Dyofleks Elyaflı ile çatılardaki su yalıtımı kaynaklı sorunlara çözüm sunuyor.

Akrilik esaslı sıvı çatı izolasyon malzemesi Dyofleks ve elyaf katkılı Dyofleks Elyaflı binalarda, beton, sıva, tuğla, gaz beton, birket, eternit, seramik, ahşap, oluklu ve oluksuz asbestli çatı kaplama levhalarında su geçirgenliğini önlemek için güvenle kullanılabiliyor.

Isı farklarında elastikiyetini koruyan, mekanik darbelere karşı da dayanıklı olan bu ürünler kimyasal etkilere ve UV ışınlarına dirençlidir. Dyofleks serisi su buharı geçirgenliğinin yüksek olması sayesinde nemin dışarı çıkması sağlıyor.

DYO’DAN YÜZDE 600 ELASTİK DYOFLEKS

DYO’nun akrilik esaslı sıvı çatı izolayon malzemesi Dyofleks, su yalıtımı ve özellikle çatı izolasyonu için geliştirildi. Sıcak ve soğuk farklarında elastikiyetini koruyan ve yüzde 600 elastik olan Dyofleks, yarı akışkan özelliği sayesinde, yüzeyleri kolaylıkla kaplıyor.

Sektörün her alanında çözümler sunan DYO, iddialı ve ayrıcalıklı ürünlerinin yer aldığı Dr. DYO serisi ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER