Şişecam Hintli Gayrimenkulcüleri İstanbul’da Ağırladı

Şişecam Düzcam, Hindistan gayrimenkul geliştiricileri derneği CREDAI MCHI tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen BIZNET 2019 buluşmasına sponsor oldu. Etkinlik kapsamında, Hindistan’da faaliyet gösteren en büyük gayrimenkul geliştiricisi firmaların yöneticilerini Genel Merkezinde ağırlayan Şişecam Düzcam, toplantıda katılımcıları Şişecam’ın vizyonu ve ürün gamı hakkında bilgilendirdi.

Şişecam Hintli Gayrimenkulcüleri İstanbul’da Ağırladı

HİNDİSTAN'LI GAYRİMENKUL GEŞİLTİRİCİLERİ İSTANBUL'DA

Hindistan gayrimenkul geliştiricileri derneği CREDAI MCHI tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen BIZNET 2019 buluşması, İstanbul’da gerçekleştirildi. Şişecam Düzcam, sponsorları arasında yer aldığı etkinlik kapsamında, Hindistan’da faaliyet gösteren en büyük gayrimenkul geliştiricisi firmaların satın alma konusunda en yetkili 50 kişilik yönetici ekibini Şişecam Genel Merkezi showroom’unda ağırladı.  

ŞİŞECAM HİNTLİ MİSAFİRLERİNE FAALİYETLERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Şişecam Düzcam, Hindistan gayrimenkul geliştiricileriyle birebir görüşmeler yaparak Şişecam’ın vizyonu ve ürün gamı ile ilgili detaylı bilgiler paylaştı.  Etkinlik kapsamında, en son teknolojilerin kullanıldığı ve pazarın ihtiyacı doğrultusunda geliştirdiği yeni ürünlerini de tanıtan Şişecam Düzcam, üstün nitelikli camları ve ürün yelpazesinin zenginliği ile de ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Etkinlik süresince katılımcılar, Şişecam Düzcam’ın Hindistan’daki yatırımları başta olmak üzere küresel faaliyetleri hakkında da bilgilendirildi. 

Geçtiğimiz yıl Hindistan’da yüzde 50 ortak olduğu iştirakin tamamını satın alarak, ülkedeki varlığını güçlendiren Şişecam Düzcam, Hindistan pazarında Şişecam Flat Glass India ismiyle faaliyet gösteriyor. Şişecam Düzcam, ürün gamını Hindistan yerel pazarının talep ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirip çeşitlendirerek yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER