Roca İlk Kez UNICERA Fuarına Katılıyor

Banyo alanları için geliştirdiği inovatif ürünlerini dünyaya sunan Roca, 02-06 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA İstanbul’a ilk kez katılacak. Dünya seramik sektörünün yakından takip ettiği fuarda Roca, şık mekanlar yaratan birbirinden özel koleksiyonlarını profesyoneller ile buluşturacak.

Roca İlk Kez UNICERA Fuarına Katılıyor

Roca,  CNR Expo- İstanbul Fuar Merkezi’nde, yenilikçi ve  her stilde banyoya uyum sağlayan akıllı çözümleri ile 7.Hall A04 no’lu standında ziyaretçilerini karşılayacak.  

Tasarım ve inovasyonun buluşması

1000’in üzerinde markanın, en yenilikçi ürün, tasarım, malzeme ve teknolojilerini sergileyeceği fuara Roca’nın ilk kez katılacağını söyleyen Roca Türkiye Genel Müdürü Salvador Lopez Oliva: “Seramik, banyo, mutfak sektörünün önde gelen firmalarının yer aldığı UNICERA İstanbul’a Roca markamızla bu yıl ilk kez katılmanın heyecanını yaşıyoruz.

Fuarda, en iyi kullanıcı deneyimini sunan, yenilikçi ve ödüllü ürünlerimizi tanıtacağız. Daha önce NSK markamızla katıldığımız Unicera Fuarında, bu yıl yenilikçi sistemlerle geliştirdiğimiz ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir yanından gelen bayiler, bayi adayları ve  sektör profesyonelleri ile paylaşacağız.” dedi. 

Asırlık geçmişini, yenilikçi yaklaşımlara entegre eden Roca; In-wash, In-tank, Smart Duş Sistemleri, Stratum Lavabo gibi yeni teknolojilerle geliştirilen akıllı ve inovatif ürünleri ile birlikte tasarımlarıyla ödüllendirilen Infinity ve Ruy Ohtake gibi sıra dışı tasarımlarını sektör profesyonellerine ve ziyaretçilere yakından anlatma fırsatı elde edecek. 

 160 bin metrekare alanda organize edilecek UNICERA İstanbul Fuarına, 4 kıtadan 20 bini yabancı, 100 bin profesyonel ziyaretçinin katılımı hedefleniyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER