REHAU Bahçe Hortumları artık Türkiye’de

REHAU’nun sulama hortumları artık Türkiye’de de bahçe severlerin hem hayatını kolaylaştırıyor, hem de bahçe sulamayı daha eğlenceli hale getiriyor. Yoğun kullanımlara Premium, orta-yoğun kullanıma Comfort, küçük bahçelere yönelik Allround su hortumları her alan için özel olarak üretildi.

REHAU Bahçe Hortumları artık Türkiye’de

Yapı teknolojileri alanının lider markalarından REHAU, Türkiye’de ilk kez bahçe ekipmanları ürünlerini de tüketicilerle buluşturuyor. Özellikle EMEA bölgesinde (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) yüksek bilinirliğe sahip REHAU bahçe hortumları çeşitleri, her alanda rahat bir kullanım imkanı sunuyor. 

Çok yoğun kullanımlara yönelik PREMIUM sulama hortumları, orta - yoğun seviyede gereksinimlere uygun COMFORT bahçe hortumları ve daha küçük bahçelere yönelik ALLROUND su hortumları ile bahçe bakımını sevenlerin hayatını kolaylaştırıyor. TREND bahçe hortumu ürün serisi ise çevre bilinciyle hareket eden bahçe severler ve tasarıma önem veren müşteriler için özel olarak hazırlandı. 

13 mm (1/2") ile 50 mm (2") arasındaki ölçülere sahip REHAU bahçe hortumlarının açıldıklarında uzunlukları 20 ile 50 metreye kadar ulaşıyor. REHAU ihtiyaç duyulması halinde 1000 metre uzunluğa kadar ulaşan hortum çözümleri de sunuyor. Bahçe hortumlarında renk tasarımı, hortum üzeri baskı veya ambalaj konusunda da özel istek ve ihtiyaçlara uygun üretim gerçekleştiriliyor. 

REHAU bahçe hortumları, Türkiye'de süs bitkisi ve peyzaj sektörünün kurucusu Via Gardenia’nın Bodrum ve Ankara mağazaları ile Trendyol ve N11.com’daki online satış mağazaları aracılığıyla tüketicilerle buluşacak. 

YORUM EKLE