Özak GYO Eyüpsultan Göktürk'te Arsa Satın Aldı

Özak GYO, Eyüpsultan Göktürk mahallesinde bulunan 10 bin 673 metrekare alana sahip arsanın şirket tarafından tarafından satın alındığını açıkladı.

Özak GYO Eyüpsultan Göktürk'te Arsa Satın Aldı

197 ada 1 parsel üzerinde bulunan arsanın toplan değeri 128 milyon 83 bin 200 lira olarak belirlendi. Konut imarlı taşınmazın tapu devri ise gerçekleşti. 

Kemerburgaz Yolu Caddesi ve İstanbul Caddesi üzerinde bulunan arsa Göktürk Göleti Mesire Alanı’na komşu konumda. Gayrimenkulün etrafında aynı zamanda Göktürk Göleti Mesire Alanı, Göktürk Spor Tesisi, Yalın Evler Göktürk, Starlife Göktürk, İstanbul İstanbul Evleri, Riverside Göktürk, Fantasia Residence, MESA Yamaç Evler, MESA Yankı Evler, İstanbul Zen Evleri, Zenginbahçe Konutları, Doğa Country, Selenium Country gibi konut projeleri ve boş parseller bulunuyor.

Avrupa Yakası'nın en değerli arsalarında olan parsel, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 34 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 24 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 21 kilometre ve İstanbul Havalimanı’na 20 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 10:43
YORUM EKLE