banner53

Nef Yalıkavak’tan Anne Babalara Müjde

Gayrimenkul sektörünün lider markası Nef, yaz tatilini Bodrum’da geçirecek anne-babaların hayatını kolaylaştırmak için Le Petit 100 ile anlaştı. Çocuk sahibi ünlülerin de gözdesi olan Le Petit 100, dün itibariyle Nef Reserve Yalıkavak’ta hizmet vermeye başladı.

Nef Yalıkavak’tan Anne Babalara Müjde

Gayrimenkul sektörünün lider markası Nef, lüksü yeniden tanımladığı Bodrum’daki Nef Reserve Yalıkavak projesi için Le Petit 100 ile anlaştı. 

Le Petit 100, yaz tatilini Bodrum'da geçirecek anne-babalar için hazırlıklarını tamamladı. Okul ve çocuk kulüpleri alanında hizmet veren; iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin de çocukları için ilk tercihlerinden biri olan Le Petit 100, Bodrum’daki şubesi Nef Reserve Yalıkavak’ta dün itibariyle açıldı. Önceki hafta ise Nef Reserve Yalıkavak’ta atölye çalışmaları gerçekleştirildi. 

Nef Reserve Yalıkavak projesinde ilk teslimleri yaz bitmeden gerçekleştirmeye hazırlanan Nef İcra Kurulu Üyesi Selçuk Çelik, bu işbirliği sayesinde yaz tatilini Bodrum’da geçirecek olan anne-babaların hayatının kolaylaşacağına dikkat çekti. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceyda Hakyemez
Ceyda Hakyemez - 9 ay Önce

Merhaba ben evlenmeden önce
Yüklü bir miktar biriktirdiğim para vardi onun üzerine bir miktar daha koyup araba aldik ve araba benim üzerime fakat suan boşanma ihtimalimiz var ben evlenmeden önce banka da biriktirdiğim ve araba almak icin verdiğim o parayı eşime vermek istemiyorum eşim hak iddia eder mi tesekkurler

EMLAK GÜNDEMİ: Evlilik içinde edinilmiş tüm mallar için eşler ortaktır.

SIRADAKİ HABER