MESA Batı Anadolu Rallisi 29 Haziran’da Başlıyor

Klasik Otomobil Kulübü’nün 22’ncisini düzenleyeceği Tarihi Batı Anadolu Rallisi bu yıl, gayrimenkul sektöründe 50. yaşını kutlayan MESA’nın ana sponsorluğunda “MESA 50.YIL BATI ANADOLU RALLİSİ” ismiyle 29-30 Haziran tarihlerinde Bodrum’da gerçekleşecek.

MESA Batı Anadolu Rallisi 29 Haziran’da Başlıyor

MESA 50.YIL BATI ANADOLU RALLİSİ

Klasik otomobil tutkunlarını bir araya getiren “MESA 50.YIL BATI ANADOLU RALLİSİ”  29 Haziran Cumartesi sabah Hapimag Sea Garden Resort’ de başlayacak ve 2 gün boyunca Bodrum’da 300 km’lik bir parkurda gerçekleşecek.

80 klasiğin katılacağı bu keyifli yarışın finişi ise Bodrum’un en özel koylarından biri olan MESA Bodrum Demirbükü projesinin sahilinde verilecek.

Ralliye özel verilen beach partide birbirinden enfes lezzetler ve müzikler ile ralliciler, dört mevsim farklı güzellikteki doğasında konforun tasarıma dönüştüğü MESA Bodrum Demirbükü projesi ile tanışma fırsatı yakalayacak. 

Bodrum Yollarında Klasiklerin Görsel Şöleni

Klasik otomobillerin görsel şöleni Bodrum yollarında nostalji rüzgarları estirecek. Ralliye aralarında otomotiv sektörünün önde gelen isimleri, klasik otomobil sahipleri ve koleksiyonerleri, müze sahipleri, sanatçılar ve iş dünyasından isimlerin bulunduğu Klasik Otomobil Kulübü’nün üyeleri birbirinden özel otomobilleriyle katılacak. 

İki gün sürecek ralli pazar akşamı gerçekleştirilen gala gecesi ve ödül töreni ile sona erecek.

YORUM EKLE