Mekan Gayrimenkul Emlak Bayilikleri Veriyor

Emlak sektörünün yenilikçi kurumsal markası Mekan Gayrimenkul bayilik sistemi ile alan da satan da kazanıyor. Siz de bu kazanca ortak olmak ister misiniz?

Mekan Gayrimenkul Emlak Bayilikleri Veriyor

Mekan Emlak Gayrimenkul Genel Müdürü Tahir Köstek konuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

1997 yılında bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Mekan Emlak Ofisi kazandığı bilgi ve deneyim birikiminin bir sonucu olarak bugün kurumsallaşma aşamasında hızla ilerlemektedir.

Mekan Emlak olarak Türkiye geneli Franchising (emlak bayilik) sistemi ile girişimcilere yatırım fırsatları sunmaya devam ediyoruz.

Mekan Emlak Gayrimenkul yüzde 100 Türk sermayeli Mekan Emlak ofisi özellikle Marmara Bölgesi, İstanbul, Balıkesir, Çanakkale ve Bursa şehirlerinde uzmanlaşmıştır.

Ancak hizmet alanı, Balıkesir dışındaki şehirlerdeki gayrimenkullere yönelik hizmet verebilmektedir.

Mekan Gayrimenkul olarak bizim en önem verdiğimiz değer; Dürüstlüktür.

Hizmet anlayışı ve güvenilirliğinin bir sonucu olarak firmamız, yıllar içinde hem müşterilerinin, hem de meslektaşlarının saygınlığını kazanmış olmanın haklı onurunu taşımaktadır.

Mekan Gayrimenkul bayiliği talep eden girişimcilerinde bu özellikleriyle tanınıyor olmalarını beklemekteyiz.

Bayilik / Franchise

İsim Hakkı Bedeli: 15.000 ₺

Ortalama m² Başına Kurulum Maliyeti: 3000 ₺

Minimum Şube Açılış Maliyeti: 50.000 ₺

Ortalama Şube Kurulum Süresi: 30 Gün

Reklam Katılım Ücreti: Alınmıyor

Gelirden Pay: Alınmıyor

Girişimcinin Ortalama Kâr Marjı: %70

Yatırımın Geri Dönüş Süresi: 1 Yıl

Girişimciye Verilen Destekler:

Türkiyenin En Yeni Emlak ilan Sitesinde Emlaksatiyor.com da Ofis açma Sınırsız ilan ekleme Personel Desteği, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Diğer Neden Mekan Gayrimenkul Bayilik Markalı, itibarlı bir iş sahibi olmak, İşinde bağımsız olmak, Yatırımının hızlı geri dönmesi, Yaşamak için tatmin edici gelir imkanı, Denenmiş, kendini kanıtlamış, az riskli bir iş, Düşük maliyetle yüksek gelir sağlar, Kolay bulunan, beklentileri sınırlı, kolay mutlu edilen, hazır müşteriler, Geniş bir korumalı bölge, İşletme sorunları yaşadığında arkasında danışabileceği bir kurum, Bilmediğini öğrenir, gerektiğinde danışabileceği bir kadro, Yatırımda ve tedarikte sorun yaşamaz, Pazarlamada ana firma ne yapacağını bilir, yardımcı olur.

Anlaşma katı olsa bile uygulaması yumuşak olacak, sıcak ilişkiler için Mekan Gayrimenkul Bayilik Şartları Mekan Gayrimenkul bayi adayı firmaların bölgedeki emlak faaliyetleri konusunda bilgi sahibi olmaları ve bölge halkının gözünde iyi bir itibara sahip olmaları şarttır.

Bilindiği üzere satış ve kiralamanın ana esası güvendir. İnsanlar güven duydukları firmalarla ticaret yapmaktadırlar. Emlak satış ve kiralama alanında tecrübeli adayların istihdam edilmesi firma önceliğidir.

MEKAN GAYRİMENKUL İLETİŞİM (GENEL MERKEZ)

Whatsapp Destek Hattı : 0532 283 96 20

Franchising Destek Hattı : 0266 772 88 74

www.mekangayrimenkul.com.tr

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2021, 09:10
YORUM EKLE