Koridorunuzu Koçtaş ile Yenileyin

Koçtaş, yaşam alanlarını yenilemek ve güzelleştirmek isteyenlere kolay uygulanabilir çözümler sunuyor. Evlerin girişi olan koridorları çıta ve duvar kağıdı ile yenileme önerileri Yaşayan Evler BLOG’da, tüm ihtiyaçlar Koçtaş mağazalarında, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasında…

Koridorunuzu Koçtaş ile Yenileyin

Koçtaş, yaşam alanlarına girişten itibaren dekorasyon tarzını yansıtmak isteyenler için çıta ve duvar kâğıdı ile koridor yenileme önerisi sunuyor. Koçtaş’ın özellikle yeterince ışık almayan koridorlara ferah bir dokunuş katmak için kolay uygulanabilir çözüm önerileri ile evlerde yenilenme zamanı!

Yenilecek koridorlar için duvar kâğıdı seçimi yapıldıktan sonra alanın uygunluğuna göre kesilen duvar kâğıdı, fırça ve duvar kâğıdı yapıştırıcısı yardımıyla uygulanabilir. Koçtaş uzmanları duvar kâğıdını yapıştırırken kava kabarcığı kalmamasına ve desenlerin birbirini takip edecek şekilde sıralanmasına dikkat edilmesini tavsiye ediyor. 

Duvar kâğıdını duvarın yarısına denk gelecek şekilde tüm koridora uyguladıktan sonra çıta uygulamasına başlanabilir. Bu yenileme işlemi için Koçtaş’ta bulunan ahşap dekoratif çıtalar kullanılabilir. Koçtaş uzmanları çıtaları, uygulama yapılacak alanların ölçüsüne uygun olarak dekupaj testere ve köşelere denk gelecek yerleri 45 derece açı ile kesilmesini öneriyor.  Daha uygun maliyetli ve kesme işlemi daha kolay olan bir seçenek isteyenler ise strafor çıtaları tercih edebilir. Ölçüye uygun kesilen çıtalar, arkalarına soğuk silikon sürülüp duvara yapıştırılarak ve kalan kısımları beyaza boyanarak yenileme çalışması tamamlanabilir.  

Çıta ve duvar kâğıdı uygulayarak koridorlarına bambaşka bir görünüm katmak isteyenler, Yaşayan Evler BLOG’u; aradıkları her şeyi tek bir adreste bulmak isteyenler Koçtaş mağazaları, Koçtaş mobil uygulaması, koctas.com.tr’yi ziyaret edebilir.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER