Koçtaş'ta Şahane Cuma Başlıyor

Koçtaş, 2020 yılının son günlerinde müşterilerine 'Yüzde 100 Ekonomik Şahane Cuma' kampanyasıyla büyük indirimler sunuyor. 23 - 30 Kasım tarihleri arasında ' Yüzde 100 Ekonomik Şahane Cuma' indirimlerinden yararlanmak isteyenler, Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasını ziyaret edebilir.

Koçtaş'ta Şahane Cuma Başlıyor

En iyi ürünleri en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş, 'Yüzde 100 Ekonomik Şahane Cuma'da inanılmaz indirimlerle zamanın büyük bir kısmının geçirildiği yaşam alanlarına yenilik katmak isteyen müşterilerinin yüzlerini güldürüyor.

Koçtaş, bahçe, kamp malzemeleri, aydınlatma, mobilya, banyo, mutfak ve el aletleri gibi kategorilerde yüzlerce çeşit ürünü kapsayan 'Yüzde 100 Ekonomik Şahane Cuma' indirim kampanyasını başlatıyor.

'Yüzde 100 Ekonomik Şahane Cuma' indirimleri kapsamında; kamp sandalyesi, bahçe oturma grubu, avize, masa lambası, sürgülü gardırop, ızgara ve tost makinesi gibi yüzlerce ürün kaçırılmayacak fiyatlarla Koçtaş mağazalarında, koctas.com.tr'de ve Koçtaş mobil uygulamasında yerini alacak.

30 Kasım'a kadar geçerli olacak 'Yüzde 100 Ekonomik Şahane Cuma' indirimleri için 23 Kasım'ı bekleyin...

YORUM EKLE