KİPTAŞ'ın 2. Halka Açık Müzayedesi Gerçekleştirildi

İlk müzayedesi 24 Ekim’de yoğun ilgiyle gerçekleştiren KİPTAŞ, portföyünde bulunan değerli arsa ve iş yerlerini 2. Halka Açık Müzayede ile yatırımcılara sundu. Tamamı İstanbul’da yer alan hemen teslim avantajına sahip 36 iş yeri ile 12 arsanın halka açık müzayedesi 25 Aralıkta gerçekleştirildi

KİPTAŞ'ın 2. Halka Açık Müzayedesi Gerçekleştirildi

Alıcılar; her bütçeye ve her kesime hitap eden arsa ve işyerlerine ister peşin, ister yüzde 40 peşinat 36 ay vade ve 6 ayda bir %6 vade farkıyla sahip oldular.

İstanbul’un farklı ilçelerinde yatırım değeri oldukça yüksek işyerlerinin bir kısmı hazır kiracılı, bir kısmı ise teslime hazır işyerlerinden oluşuyor.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği müzayede, KİPTAŞ’ın Merkezefendi’de bulunan Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi. Web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlanan açık artırmaya katılımcılar online olarak da teklif verebildi.

KİPTAŞ, bu satışlardan elde edeceği geliri, Kentsel Dönüşüm ve Sosyal Konut Projelerine kaynak olarak kullanarak yine İstanbul halkına hizmet edecek yatırımlara dönüştürmeyi  amaçlıyor.

KİPTAŞ olarak tüm katılımcılara göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederiz.

YORUM EKLE