banner53

KİPTAŞ 19 Arsa ve 28 Dükkanı Müzayede ile Satacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan KİPTAŞ, 19 arsa, 28 dükkan ve 3 lüks aracı 24 Ekim 2019 Perşembe günü düzenlenecek müzayede ile satacak.

KİPTAŞ 19 Arsa ve 28 Dükkanı Müzayede ile Satacak

KİPTAŞ, portföyünde bulunan değerli arsa, işyerleri ve lüks araçları halka açık gerçekleştireceği Müzayede ilesatışa arz ediyor. Kısa vadeli ve uzun vadeli yatırımcılara hitap eden portföyü şeffaf bir şekilde piyasaya sunuyor

Yılın Son KDV İndirimi

31 Aralık 2019’a kadar devam etmekte olan KDV indirimi fırsatıyla yüzde 8 KDV ödeyerek işyeri sahibi olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

20 bin liradan başlayan fiyatlarla arsalara, 587 bin lira den başlayan fiyatlarla işyerlerine,  yüzde 30 peşin 24 ay vade veya  yüzde 50 peşin 36 ay vade ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Kiralanmaya Hazır Bitmiş Dükkanlar

İstanbul’da yüksek standartlarda yaşam vadeden KİPTAŞ projelerinde siz de kiralanmaya hazır hemen teslim işyerlerinden birinin sahibi olabilirsiniz. Müzayede de anahtar teslim yatırım değeri oldukça yüksek cadde üstü dükkanlar ve arsalar yeni alıcılarını bekliyor.

Dünyanın Her Yerinden Katılabileceğiniz Online Müzayede

24 Ekim 2019 Perşembe günü düzenlenecek olan müzayedeyeister doğrudan KİPTAŞ Genel Merkezinde, isterseniz de online olarak internet üzerinden Dünyanın her yerinden katılabilirsiniz. KİPTAŞ’ınhalka açık bu ilk müzayedesinisalona gelemeseniz bile evinizden, iş yerinizden, hatta yurt dışından takip edip teklif verebileceksiniz.

Şimdi KİPTAŞ kalitesi ve güvencesi ile yatırım zamanı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 07:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER