Kale Yeni Mağazacılık Konseptini Çorum'a Taşıdı

Kaleseramik’in, Çorum'daki iş ortağı Duranlar Yapı Market ile birlikte faaliyete geçirdiği yeni mağazacılık konseptiyle hazırlanan showroom’u, düzenlenen görkemli açılış töreni ile hizmete açıldı.

Kale Yeni Mağazacılık Konseptini Çorum'a Taşıdı

Türkiye seramik sektörü ve yapı kimyasalları sektörünün lider markaları Kaleseramik ve Kalekim’i bünyesinde bulunduran Kale’nin, Çorum’un en büyük yapı marketi Duranlar Yapı Market ile faaliyete geçirdiği yeni showroom’u 23 Ağustos Perşembe günü düzenlenen törenle açıldı. 

Geniş katılımın sağlandığı açılış törenine Çorum Belediyesi Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, Duranlar Yapı Market Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Duran, Kaleseramik Satış Müdürü Serhat Köklü, Kaleseramik Bölge Mimarı Berk Can Cıbır, Duranlar Yapı Market Mağaza Müdürü Özkan Özbulut, ve Türkiye’nin çeşitli illerinden bayi temsilcileri, fabrika müdürleri ile satış yetkilileri katıldı.

Açılış töreninde konuşan Duranlar Yapı Market Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Duran, uzun yıllardır yapı market olarak Çorum halkına hizmet verdiklerini belirterek “Bizi olduğumuz noktadan bir ileri noktaya taşıyacağına inandığımız yeni Kale mağazamızla Çorum halkına daha kaliteli ve daha iyi hizmet vereceğiz’’ dedi. 
 

YORUM EKLE