Kale Banyo’ya TSE’den Güvenli Üretim Belgesi

Kaleseramik’in banyodaki güçlü markası Kale Banyo, Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) belirlediği; hijyen, enfeksiyon önleme ve kontrol değerlendirme programı şartlarını yerine getirerek ‘COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni almaya hak kazandı. Böylelikle Kaleseramik, tüm markalarının üretim alanlarında ‘Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni almış oldu.

Kale Banyo’ya TSE’den Güvenli Üretim Belgesi

Üretim süreçlerinde çevreci ve sürdürülebilirlik odaklı hareket ederek yaşam alanlarında sağlık ve hijyenden ödün vermeyen Kale Banyo’nun, Çanakkale Semedeli’ndeki Vitrifiye Fabrikası, TSE tarafından verilen ‘Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’ için denetim süreçlerini başarı ile tamamladı.

Pandeminin ilk gününden itibaren mağazalarındaki müşterilerden, çalışanlarına kadar A'dan Z'ye tüm alanlarda tedbirleri özenle alan Kale Seramik, Vitrifiye Fabrikası’nda; ortaya koyduğu çalışan, paydaş ve toplum sağlığı öncelikli güvenli üretim anlayışla TSE’nin belirlediği; hijyen, enfeksiyon önleme ve kontrol değerlendirme programı şartlarını yerine getirerek, ‘COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni aldı.

YORUM EKLE