İstinyePark İzmir’de NetWork Rüzgarı

NetWork, 2021 yılının ilk çeyreğinde başlattığı heyecan verici dönüşüm hareketine hız kesmeden devam ediyor.

İstinyePark İzmir’de NetWork Rüzgarı

Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen NetWork, yenilediği Zorlu Center ve Cevahir AVM mağazalarından sonra şimdi de İstinyePark İzmir mağazasını aynı mimari konsept çerçevesinde hizmete açarak, modern ve rafine mağazacılık konseptini İzmirli modaseverlerle buluşturuyor.

Nude tonlar ve natürel materyallerle oluşturulan tasarım, misafirlere doğal ve aydınlık bir ortamda alışveriş yapma imkanı tanıyor.

Yalın ve net çizgilerin hakimiyetindeki mimari unsurlar, güçlü dekoratif detaylarla birlikte ilham verici bir atmosfer yaratıyor.

Modern bir “yaşam alanı” hissi veren 375 metrekarelik mağaza, ulaşılabilir lüks kavramına estetik bir görsel dokunuş katmakla kalmıyor, aynı zamanda mağazacılık dinamiklerine de dünya standartlarında bir yorum getiriyor.

AY Marka Genel Müdürü Barış Tezmen, İstinyePark İzmir NetWork mağazasına dair görüşlerini şöyle özetliyor:

“Müşterilerimize alışveriş sırasında kendilerini çok iyi hissedecekleri, ferah ve modern bir ambiyans yaratma amacıyla Zorlu Center ve Cevahir AVM NetWork mağazalarında hayata geçirdiğimiz ve büyük beğeniyle karşılanan yeni mağaza konseptimizi, şimdi de İstinyePark İzmir’de müşterilerimize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

İnanıyorum ki NetWork severler, yeni mağazamızda konfor odaklı bir alışveriş deneyimiyle tanışmanın ayrıcalığını yaşayacaklar.”

NetWork’ün, dünyadaki değişim rüzgarından ilham alarak hazırladığı iddialı Sonbahar/Kış 2021-22 koleksiyonunu keşfetmek için NetWork İstinyePark İzmir’e davetlisiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER