banner53

IKEA Ev Aksesuar Ürünleri Şimdi İstegelsin'de

İstegelsin, kullanıcıları ile birbirinden farklı markaları buluşturmaya devam ediyor. Köfteleriyle sevilen ve kullanışlı ev aksesuarları neredeyse her evde bulunan IKEA, şimdi seçili ürünleriyle istegelsin'de! Kurabiyelerden çikolatalara, köfteden somona, kahveden mutfak gereçleri ve dekorasyon ürünlerine kadar pek çok IKEA ürünü istegelsin ile evlere geliyor.

IKEA Ev Aksesuar Ürünleri Şimdi İstegelsin'de

7 binden fazla çeşit ürünü ve marketlerde rastlanmayacak markaları bünyesinde bulunduran istegelsin, şimdi de seçili IKEA ürünlerini kullanıcıları ile buluşturuyor.

Kullanışlı mobilya ve ev aksesuarları ile neredeyse her evde bulunan IKEA'nın hem gıda marketinden hem de mağazalarından seçili 100'e yakın ürün, istegelsin'in hizmet verdiği İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Bodrum'da kullanıcılara ulaşacak.

Kurabiyelerden çikolatalara, köfteden tavuğa ve balığa, mutfak gereçlerinden kahveye ve dekorasyon ürünlerine kadar pek çok IKEA ürününü bünyesine katan istegelsin, süpermarketlerde bulunamayan ürünleri kullanıcılarına getirerek süpermarket hizmeti veriyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2020, 11:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER