Her Hava Koşuluna Dayanıklı Dış Cephe Boyası Dyolasteks

Türkiye’nin en köklü boya markası DYO’nun geliştirip ürettiği esnek dış cephe boyası Dyolasteks her türlü hava koşuluna karşı yapıların korunmasına yardımcı oluyor. Kolay uygulanabilen ve yüksek örtücülük gücü ile Dyolasteks, yüksek su itme direncine sahip olduğundan uygulandığı yüzeyin her zaman kuru kalmasına imkan tanıyor.

Her Hava Koşuluna Dayanıklı Dış Cephe Boyası Dyolasteks

Boya sektörünün lider markası DYO ileri teknolojiyle geliştirip ürettiği ürünleriyle hem yapıların korunmasına yardımcı oluyor hem de estetik sağlıyor.  

Tüm boya alt sektörlerinde üretimi olan tek firma DYO’nun saf akrilik esaslı, esnek dış cephe boyası Dyolasteks; her türlü hava koşulunda elastikiyetini muhafaza eder. 

Dyolasteks yüksek molekül ağırlığı ve soft polimer olma özelliği sayesinde yıllarca elastikliğini sürdürüyor.

DYOLASTEKS İLE YÜZEYLER KURU KALIYOR

Türkiye’nin ilk boya fabrikası DYO’nun, su itme direnci yüksek, esnek, mat dış cephe boyası Dyolasteks, yüksek su buharı geçirgenliğine sahip.

Ürünün bu özelliği nemin dışarı kolayca atılmasını sağlarken uygulandığı yüzey bu sayede her zaman kuru kalıyor.

KOLAY UYGULANABİLİYOR…

Yüksek su itme direncinin yanı sıra mükemmel bir yayılma ve yapışma özelliği bulunan Dyolasteks’in uygulama alanı da geniş.

Her cins ince sıva ile düzgün işlenmiş kaba sıva, beton, eternit, prefabrik yapı elemanları ve benzer mineral bağlayıcı yüzeylere uygulanabilen DYO’nun dış cephe boyası kullanımı kolay bir malzeme aynı zamanda.

Müşteri memnuniyetinde çıtayı her zaman yükseğe taşıyan DYO, Dyolasteks’te de satış öncesi, satış sonrası ve kullanım sırasında tüketicilere teknik destek sunuyor.

YORUM EKLE