banner53

Gezginlerin Mobil Evi olan Karavanlar Koçtaş'ta!

Koçtaş, gezginlerin mobil evi olan karavanları müşterileriyle buluşturuyor. Özgürce seyahat etmek isteyenler Koçtaş'ın Kartal mağazasında yerini alan Caretta karavanlarla istediği tatil rotasını oluşturabilir ve konforlu bir yolculuk yapabilir.

Gezginlerin Mobil Evi olan Karavanlar Koçtaş'ta!

En iyi markaları en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş, şimdi de tatilde sınırları ortadan kaldıran karavanları müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Seyahat severler Koçtaş'ın zengin ürün gamında yerini alan ve Kartal mağazasında satışa sunulan Caretta karavanlarla, gezi rotalarını özgürce oluşturabiliyor.

Mobil eviniz olan karavanlar sayesinde, yolculuğun rengarenk enerjisiyle güne mavi ve yeşilin verdiği huzurla başlamak, uzun yolculukları daha konforlu hale getirerek yeni maceralara yelken açmak mümkün.

O1 belgesine sahip Caretta karavanlar, 750 kg altında olduğundan trafik tescilden muaf ve kullanım için karavan ehliyeti gerektirmiyor.

Yurt dışı çıkışlarına uygun Caretta karavanlar, farklı renk seçenekleri ile Koçtaş'ta yeni keşifler için yola çıkmak isteyen seyahat tutkunlarını bekliyor.

Caretta karavanlar, koronavirüs dolayısıyla açık havayı tercih eden tatilcilerin birinci seçeneği olmaya aday.

YORUM EKLE
YORUMLAR
RAMAZAN KÖŞGER
RAMAZAN KÖŞGER - 1 ay Önce

Bu karavanların fiyatı ve kaç kişilik olduğu daha iç detay fotoğrafı ekleyebilirmisiniz

Ali zibak
Ali zibak - 1 ay Önce

Keyfinizimi bekleyecek vatandaş fiyatını neden yazıyorsunuz.herkesin sizin kadar zamanı yok tekrar bakmaya................

Sökeli
Sökeli - 4 hafta Önce

Fiyatını yazmak o kadar mı zor, küfür etmeyiz korkmayın.

SIRADAKİ HABER