Filli Boya'dan 'Filli Ustam' Uygulaması!

Filli Boya, “Filli Ustam” projesiyle 81 ilde işin profesyonellerini tüketiciler ile buluşturuyor. Evlerini boyatmak isteyen kişiler, mesleki yeterlilik belgesine sahip ustalara ulaşıyor. Filli Boya güvencesi ile sunulan hizmete 2 yıl boyunca uygulama ve ürün garantisi de veriliyor.

Filli Boya'dan 'Filli Ustam' Uygulaması!

Filli Boya, hayata geçirdiği “Filli Ustam” uygulaması ile tüketicilerin hayatını kolaylaştırarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyor.

Tema Vakfı işbirliği ile kurulan Filli Boya Filli Ustam ormanı ağaçlanıyor!

Ürün ve uygulama garantisiyle fark yaratan Filli Ustam şimdi birbirinden güzel hediyeler veriyor. Evini Filli Ustam’a emanet edenler, profesyonel hizmetin tadını çıkarırken, hem  çekilişe katılma hakkı kazanıyor hem de Tema Vakfı işbirliği ile kurulan Filli Boya Filli Ustam ormanında adlarına 1 adet ağaç dikiliyor.

Filli Ustam Nedir?

www.filliustam.com internet sitesi üzerinden ulaşılabilen uygulamada inşaat boyacılığı mesleki yeterliliğine sahip, Filli Boya ürün ve davranış eğitimlerini almış eğitimli ustalar yer alıyor. Tüketiciler aradıkları kriterlere uygun ustayı bulurak evlerini diledikleri gibi renklendiriyor. Üstelik Filli Ustam uygulamasından Filli Boya ürünleri kullanılarak yapılan işler de, 2 yıl boyunca Filli Boya’nın uygulama ve ürün garantisi ile güvence altına alınıyor. 

Peki Filli Ustam uygulaması nasıl çalışıyor?

Sistem son derece pratik ve kullanışlı. Boya yaptırmaya karar vermeden önce tereddüt etmemize sebep olan tüm konularda çözüm üretilmiş. www.filliustam.com web sitesine giren tüketiciler, bulundukları il ve ilçede kendilerine en yakın lokasyondaki ustaların listesine ulaşıyorlar. Usta listesinden diledikleri ustanın profiline girerek profil resimlerini, iş deneyimlerini, uzmanlık alanlarını, referanslarını ve hatta müşteri anket puanlarını görebiliyorlar. Seçilen ustaya boyatılacak alan ve iletişim bilgileri iletilerek keşif randevusu talebi gönderiliyor. İş talebini alan usta, tüketiciyi 24 saat içinde  arayarak keşif için randevulaşıyor. Yapılan keşif sonrasında www.filliustam.com üzerindeki keşif süreci sekmesini kullanarak süreç başlatılıyor. Anlaşma sağlanan Filli Usta, anlaşılan tarih ve saatte Filli Usta kaliteli ürün uygulaması ile boya işlemine başlıyor. 

İşi yaptıran tüketici www.filliustam.com web sitesine  tekrar giriş yaparak garanti süreci sekmesi üzerinden anlaşmaya varılan uygulamanın garanti sürecini başlatabiliyor. 
 

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER