Enerjik Marin Renkleri Filli Boya ile Tüm Yaşam Alanlarında!

Yaz mevsimiyle birlikte renklenen doğadan ilham alan Filli Boya, mevsimin enerjisini yansıtan renklerle evlerin havasını değiştiriyor. Marin tonlarının tercih edildiği yaz dönemlerinin insan psikolojisine etkisiyle ferah bir yaşam alanı sağlanıyor.

Enerjik Marin Renkleri Filli Boya ile Tüm Yaşam Alanlarında!

Yaz mevsimiyle birlikte renklenen doğadan ilham alan Filli Boya renkleri, evinde yaz etkisini göstermeye duvarlarından başlamak isteyenlere en ideal renk önerilerinde bulunuyor.

Yaz aylarının en huzur veren rengi olan mavi, yaşam alanlarında denizi ve gökyüzünü anımsatıyor. Dikkat toplayıcı bir etkisi olan marin renkleri, insan zihnini yormadan yaşam alanlarına farklı hava katıyor.

Marin rengin verdiği etkiyi destekleyecek, Filli Boya'nın Aktif Silikon Teknolojisi ile güçlendirilen yeni ve yenilikçi iç cephe ürün serisi Momento; "Tam Silinebilirlik" ve "Yıkanabilirlik" özellikleri ve geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturuyor.

Salon ve oturma odası dekorasyonlarında marin renkleri ön plana çıkıyor. Yaz aylarının sıcağını yaşam alanlarında hissettirmeyen marin tonları, yaşam alanlarına ferahlık ve dingilik katıyor.

Filli Boya Renxmatik renk kartelasından marin tonları olan Momento Silan Yudum 170 ve Irmak 55 renklerini tercih edebilirsiniz.

Marin renklerinin temizlik etkisini hissedeceğiniz bir başka alan ise banyolardır. Yılın rengi olarak seçtiğimiz Momento Silan Kozmik 90 rengini Filli Boya Renxmatik renk kartelasından tercih edebilirsiniz.

YORUM EKLE