Daxom Yeni Ürünlerinin Dünya Lansmanını Yaptı

Isıtma ve sıcak su sistemleri sektöründe faaliyet gösteren Daxom, dünyada birer ilk olan ThermoTank, ThermoCar ve ankastre elektrikli kombisini, Uluslararası ISK-SODEX 2021’de görücüye çıkardı.

Daxom Yeni Ürünlerinin Dünya Lansmanını Yaptı

Fuarda yoğun ilgi gören yeni ürünlerinin seri üretimine birkaç ay içinde başlayacaklarını söyleyen Daxom Genel Müdürü Aydın Çetin, “Pandemi döneminde Ar-Ge’ye ağırlık verdik. Sektöre yenilik getirecek, mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümler sunabilecek ürünler geliştirmeye ve fark yaratmaya odaklandık.

Karavan tipi gazlı termosifonumuz ThermoCar, dünyada bir ilk. Yine mutfak dolabının altına yerleştirilebilen, yer tipi ankastre elektrikli kombimiz de dünyada tek. Yine özellikle yurtlar, oteller ve müstakil villalara yönelik ThermoTank isimli gazlı termosifon modelimiz de otomatik bakteri temizliği, yüzde 108 doğalgaz verimi, zaman ayarlı programlama seçeneği, ekomod gibi birçok yeniliğe sahip” dedi.

2022 yılında da yeniliklere devam edeceklerini vurgulayan Çetin, ihracat tarafında ise şu anda ağırlıklı olarak lokomotif ülke durumundaki İngiltere ile onu izleyen Hollanda, Romanya, Kıbrıs, Azerbaycan, Gürcistan ve Özbekistan’a satış yaptıklarını söyleyerek “İspanyol bir firma ile görüşüyoruz. Ayrıca fuar sırasında farklı coğrafyalardan işbirliği teklifleri aldık. İhracat odaklı bir firma olarak tüm dünyada tanınan bir marka olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda yavaş fakat sağlam adımlarla ilerliyoruz” dedi.

İlk olarak doğalgazlı şofben üretimiyle 2004 yılında sektöre adım atan Daxom, bugün müstakil evlerden toplu konutlara, hastanelerden yurtlara, otellerden restoranlara kadar her türden farklı büyüklükteki yapıların, farklı ihtiyaçlarına yönelik elektrikli kombi, yoğuşmalı duvar tipi kazan ve şofben üretimi gerçekleştiriyor.  

Şimdiye kadar dünyanın en ince elektrikli kombisini sektörle buluşturan Daxom, bu yıl içinde  dünyanın ilk ankastre tipte kombi modelini, dünyada tek olan karavan tipi gazlı termosifonunu ve yine büyük metrekareli mekanlara özel geliştirilen gazlı şofbenini üretti.

Sektörde her zaman ilklerle anılmak istediklerini ifade eden Daxom Genel Müdürü Aydın Çetin, ISK-Sodex fuarının en dikkat çeken standlarından biri olduklarını söyledi. Firma olarak inovasyon kadar satış sonrası hizmetlere de büyük önem verdiklerini belirten Çetin, “Şu anda Türkiye genelinde 160 yerleşik servisimiz var. Ayrıca çok önemli sorunlara gün içinde hemen müdahele etmek için devreye aldığımız bir Acil Çözüm Hattımız mevcut.

Kurumsal sitemizde ürünlerimizin yanı sıra tüm yedek parçaları da fiyatlarıyla birlikte şeffaf biçimde yayınlıyoruz. Bizim için satış sonrası müşteri memnuniyeti, satıştan daha önemli. Dünyanın neresinde olursa olsun, hiçbir tüketicimizin problemli bir cihazla yaşamasını istemiyoruz” dedi. 

Detaylı Bilgi İçin: www.daxom.com 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER