Daxom Çevre Dostu İnovatif Ürünlerini Sergileyecek

Isıtma cihazları üretimi yapan Daxom, Türkiye’de ilk defa üretimini gerçekleştireceği yeni ürünlerini, sektörünün en önemli fuarında sergilemeye hazırlanıyor. İstanbul’daki tesislerinde merkezi sistem doğalgazlı ısıtma kazanları, hermetik şofben, elektrikli kombi ve elektrikli şofben üretimi gerçekleştiren firma, çevreye duyarlı en yeni ısıtma ve sıcak su çözümlerini, 29 Eylül – 02 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek ISK-SODEX 2021’de, fuar ziyaretçileriyle buluşturacak. Pandemi döneminde Ar&Ge ve ihracata odaklandıklarını söyleyen Daxom Genel Müdürü Aydın Çetin, “Türkiye’de ilk defa üretilen ürünleri standımızda sergileyecek olmanın heyecanı içindeyiz. Fuarda, bir taraftan yeni ürünlerimizi dünyaya tanıtırken, diğer yandan satış yaptığımız ülkelere yenilerini eklemeyi hedefliyoruz” dedi.

Daxom Çevre Dostu İnovatif Ürünlerini Sergileyecek

Isıtma sistemleri sektörünün yerli markası Daxom, ISK-SODEX İstanbul 2021’e hazır. Firma, müstakil evlerden toplu konutlara, hastanelerden yurtlara, otellerden restoranlara kadar her türden farklı büyüklükteki yapıların, farklı ısınma ihtiyaçlarına yönelik elektrikli kombi, yoğuşmalı duvar tipi kazan ve şofbenlerini fuarda sergileyecek. 

Dünyanın ilk ankastre elektrikli kombisi, görücüye çıkıyor!

Daxom, Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek fuarda 7 - A14 nolu standında, dünyanın ilk ankastre montajlı elektrikli kombisini sektörle buluşturacak. İki ayrı modeli bulunan bu yeni ürünün mutfak tezgahının altına monte edilecek şekilde tasarlanan 80 litre kapasiteli olanı, kullanıcılarına hem enerji hem de yer tasarrufu sağlıyor. 120 litre kapasiteli kombi ise aynı anda üç banyoya kadar sıcak su temin edebiliyor. Güneş enerjisi uyumlu da olan yer tipi yeni elektrikli kombiler, yerden veya radyatör ısıtma seçeneği de sunuyor.

Firmanın standında sergileyeceği bir başka inovatif ürün ise sadece 11 santimetre genişliğe sahip, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en ince hermetik şofbeni Daxom Plus olacak. Özellikle küçük metrekareli yaşam alanları için ideal bir kullanım sunan ürün, doğalgazın yanı sıra LPG ile uyumlu olması nedeniyle, özellikle karavan, tekne, yat, panelvan gibi mobil araçlarda rahatlıkla kullanım imkanı sunuyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER