banner53

"Bu Sitede İş Var" Sloganı ile Yola Çıkan Workindo Yenilendi

İnşaat sektörüne özel kariyer platformu Workindo.com, ara yüz tasarımlarını ve marka kimliğini yeniledi.

"Bu Sitede İş Var" Sloganı ile Yola Çıkan Workindo Yenilendi

"Bu Sitede İş Var" sloganı ile yola çıkan Workindo.com, inşaat sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor.

Kullanıcılardan gelen geri bildirimlerden de faydalanarak siteye, kolayca erişilebilir pek çok yenilik getirildi.

Workindo.com'un uzman yazılımcı ekibi, dünyada kullanılan son teknolojiler ile sitenin ön ve arka arayüzlerini yeniledi.

Yapay zeka destekli teknoloji ile yazılan yeni site, yurtdışından giren kullanıcılar için direkt İngilizce olarak açılırken, Türkiye'den giren kullanıcılar için de Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri sunuyor.

Telefon, tablet gibi mobil cihazlara da uyumlu yapısıyla her yerde kolayca kullanılabiliyor.

Her geçen gün kendilerini güncelleyerek sağlam adımlarla ilerlediklerini belirten Workindo.com Pazarlama Direktörü Volkan Kırtok;

"İnşaat sektörünün buluşma noktası olan Workindo, teknoloji girişimi olmasından dolayı kullanıcılarının teknolojiyi doğru bir araç olarak kullanmalarını ve aradıklarını bulmalarını sağlayan sektörel bir platformdur.

Arayüz tasarımlarımız ve marka kimliğimizi bu doğrultuda yenileyerek kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimler doğrultusunda daha kolay kullanılabilir, hızlı erişilebilirlik sağlayan, modern bir site tasarladık.

Bu süreçte bizler için en önemli konu Workindo deneyimi ve kullanımını en kolay şekilde herkesin gerçekleştirebilmesidir.

Ziyaretçilerimizin farklı cihazlardan ve farklı internet bağlantılarıyla gerçekleştirdikleri Workindo deneyimlerinde sorunsuz bir şekilde iş ve işçi bulma eylemlerini tamamlayabilmeleri birincil önceliğimizdir.

Kullanıcı deneyimi ve arayüz tasarımı özellikle fonksiyonelite odaklı bir yaklaşımla uzman olan ekibimiz tarafından gerçekleştirildi.

İnşaat sektöründe değer yaratma, sektörün ihtiyaçlarını uçtan uca zamanla Workindo.com'da birleştirme amacıyla çıktığımız yolda sektörün vazgeçilmezi olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER