Yenilenen Evin Değeri Artıyor

Emlak sektöründe yaşanan sıkıntılarla birlikte ev sahipleri, yeni konut almak yerine mevcut konutlarını yenilemeye giderek konutlarının değerini arttırıyor.

Yenilenen Evin Değeri Artıyor

YENİLENEN EVİN DEĞERİ ARTIYOR

Moa Mimarlık firması kurucusu Can Serçe, yenilenen konutlar hakkında bilgi vererek, "Mimarlık olarak, İzmir ve çevresindeki projelerde örnek uygulamalara imza atarken; mimarlarla olan işbirliklerimizi de sürekli geliştiriyoruz. A'dan Z'ye yenileme projelerinde de Moa tarzı giderek yaygınlaşacak. İç mimarlık ve tasarım hizmetleriyle konutları modern ve şık bir görünüme kavuştururken; yenileme projeleriyle mekanların değerini de artırıyoruz. Dekorasyon ve yenilemede anahtar teslim uygulamaların önemi giderek artıyor. Oturma odası, salon, mutfak, banyo gibi evin farklı bölümlerinde fayanslardan, tavan, pencere, kapı, dekorasyon, mobilya, duvar kağıdı, boya ve aksesuvarları da barındıran A'dan Z'ye bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak adına 3 boyutlu modellemelerle ön izleme imkanı da sunuyoruz. Bireylere olduğu kadar kurumsal firmalara da hizmet veriyoruz. Kısa süre önce İzmir'de önemli bir plazanın lobisinin de dekorasyonunu biz üstlendik" dedi. 

YAZIN GELİŞİYLE BİRLİKTE TADİLAT TALEPLERİ PATLADI

Yaz aylarıyla birlikte özellikle İzmir'deki yazlık bölgelerde tadilat ve yenilemelerin de artış gösterdiğini ifade eden Can Serçe, Loda'nın İtalyan çizgisini yansıtan farklı renk ve ölçülemelerle kişiye özel olarak tasarlanan Tito köşe takımının da ilgi gördüğünü belirtti. Türkiye'de A Plus segmentindeki mobilya markalarından biri olarak öne çıkan Loda Mobilya'nın Ege Bölgesi bayiliğini de yürüttüklerini de ifade eden Serçe, sektörde hizmet kalitesini yükseltmek adına Moa Mimarlık firmasını kurduklarını sözlerine ekledi. 

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 16:40
YORUM EKLE