banner53

İş Yeri Sigortaları Hakkında 5 Önemli Detay

Generali Sigorta, birçok riskten kolayca korunmak isteyen işletmelere fayda sunacak 5 önemli bilgiyi paylaştı.

İş Yeri Sigortaları Hakkında 5 Önemli Detay

İş yeri sigortası yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık, deprem, fırtına, sel su baskını,cam kırılması, kasa, vb. birçok riske karşı işyerlerini ve içerisindeki makine, demirbaş ve ürünleri koruyan sigorta poliçesidir.

150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Generali Sigorta, birçok riskten kolayca korunmak isteyen işletmelere fayda sunacak 5 bilgiyi paylaştı.

Tek bir poliçe ile işletmelere güvence

İş yerine ait talep edilen evraklar beyan edildikten sonra, işletmelerin tüm sigorta ihtiyaçları tek bir poliçe ile kolayca güvence altına alınmaktadır.

Modüler iş yeri sigorta türleri ise, işletmelere kendi teminat paketlerini oluşturmasına olanak tanırken, ihtiyaç dâhilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğuna da son vermektedir.

İşletmelerin endişelerini ortadan kaldırıyor

İş yeri sigortası, işletmelerin müşterileri, çalışanları, makineleri, elektronik cihazları hatta işletme kârlarına dair endişeleri de ortadan kaldırmaktadır.

İşletmeler, iş yeri sigortası yaptırarak varlıklarını birçok alanda güvence altına alabilmektedir.

Risklerden korunma avantajı

İş yeri sigortası, işletmelerin iç ve dış piyasada güçlü bir şekilde yer almalarını ve risklerden korunmalarını sağlayan temel dayanaklardan biridir.

Poliçeler, işletmelerin sektörlerine göre farklılaşan ihtiyaçlarına geniş teminatlar sunmaktadır.

Modüler iş yeri sigortaları

Son dönemlerin en gelişmiş sigorta hizmetlerinden biri olan modüler iş yeri sigortaları, esnek yapısı ile işletmelerin kendi poliçe kapsamını belirlemesine olanak tanımaktadır.

Modüler iş yeri sigortaları, temel riskleri güvence altına alırken, işletmelerin tercihlerine göre ek paketler ile poliçe kapsamını genişletme seçeneği de sunmaktadır.

Modüler işyeri sigortası nasıl satın alınır?

İşletmelere kendi bütçelerine göre poliçe oluşturma imkanı sunan modüler sigorta ürünleri, Generali Sigorta'nın acenteleri üzerinden kolayca temin edilebilmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER