Başarıyı Prestijle İşleyen Bir İsim

Yürüttüğü proaktif stratejilerle Move İç Mimarlık'ı ileriye taşıyan iş insanı Barış Küpçü başarılı iş hayatını ve günümüz mimari trendlerini kapak olduğu MAG Dekorasyon'da anlattı.

Başarıyı Prestijle İşleyen Bir İsim

Move İç Mimarlık'ın kuruluş aşamasından ve bugünlere getiren başarı dolu serüveninden bahsederek konuşmasına başladı. "Ankara'nın en büyük ve prestijli iç mimarlık firması olmak benim için oldukça gurur verici.

Beni Move'u kurmaya götüren süreç, sektörün durumuna baktığımda gidişatıyla ilgili birtakım eksiklikler olduğunu fark etmemle başladı. Bunların üstesinden gelebilmek için de sahip olduğum farklı bakış açılarını hayata geçirmem gerektiğini düşündüm.

Sonrasında en dipten başlayarak hayallerimi gerçekleştirmek adına uzun süre günde üç mesai olmak üzere çalıştım. Bir arada düşünüldüğünde bu benim için de ağır bir çalışma temposuydu.

Ancak sonunda çalışmalarımız karşılığını bulduğunda Move da hak ettiği yere gelmeye başladı. Sonrasında kazandığımız ivme ise tamamen takım çalışmasının gücü" dedi.

Move İç Mimarlık Kurucusu Barış Küpçü'nün kapak olduğu MAG Dekorasyon, İç Mekan Tasarımcısı ve Feng Shui Uzmanı Dilek Demirci, Mert Caner Interiors'ın kurucusu İç Mimar Mert Caner, Mimar Şerif Soğukbulak gibi başarılı isimleri ağırlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER