ZİN D Semt Satışa Çıktı! ZİN D Semt Konut Fiyatları

ZİN D Yatırım tarafından Anadolu Yakası'nın en hızlı gelişen marka ilçesi Çekmeköy’de yükselen ZİN D Semt projesinde satışlar başladı.

ZİN D Semt Satışa Çıktı! ZİN D Semt Konut Fiyatları

ZİN D Semt, Anadolu Yakasının en hızlı gelişen marka İlçesi Çekmeköy’de, bir yanda ormanın kucağında bir yanda da şehir merkezi ile iç içe bir konumlanıyor.

İki ada ayrı üzerinde iki etaptan oluşan projede, 152 adet daire ve 33 adet dükkan ile huzurlu bir semt yaşamı için sadece ev değil, sizlere bir yaşam ortamı sunmaktadır.

Ticari kısmında muhtelif büyüklüklerde ön teraslı dükkanalar ile konut kısmında 1+1, 2+1 ,3+1 dairler ve adeta villa  özelliklerine sahip bahçe kullanımlı  3+1 , 4+1, 5+1 dubleks daireler bulunmaktadır.

Konum

ZİN D Semt, Şile otobanı ile 3. Köprü yolunu birbirine bağlayan Saray caddesine cepheli ve Şile yoluna ve metro durağına yürüme mesafesindedir.

Çamlıca, Altunizade, 15 Temmuz Şehitler köprüsüne 12-15 km ve Etiler, Levent, Maslak’a 15-20 km uzaklıktadır.

Bulunduğu konum itibarı ile, Anadolu yakasının geçiş güzergahlarının tam ortasında yer almaktadır. Son yıllarda bölgede yaşanan gelişme ve değişimler Çekmeköy’ü İstanbul’un en çok tercih edilen konut projelerinin bulunduğu bölgelerin başında yer alır hale getirmiştir.  

İstanbul  Anadolu yakasında iş merkezlerinin ağırlıklı olarak  yer aldığı Ataşehir Finans Merkezi, Kavacık, Ümraniye ve Kozyatağı’na yakınlığı Çekmeköy’ü bu bölgede çalışanların yerleşim için ön plandaki tercihi haline getirmiş olup , bu bölgeye yönlenme her geçen gün artmaktadır.

PROJE ÖZELLİKLERİ

Yaşamınıza değer katmak için işlevsel iç mimarisi ile konforlu mekanlar, özel bahçeleri ile bahçeli ev imkanı sunan dairelerden oluşan ZİN D Semt'te, Semt hayatının tüm özelliklerini bulacaksınız.

Sağlığınıza iyi gelecek sosyal alanlarda günlük yaşamın koşturmacasına rağmen sporunuzu yaparak dostlarınızla kaliteli zamanlar geçirebileceksiniz.

-- Güvenlik ve yönetim hizmeti

-- Fitnes center

-- Açık spor ve aktivite alanları

-- Yüzme havuzu

-- Açık ve kapalı otopark

-- Optimize edilmiş teknolojik bina özelliği

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2021, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER