ZİN D Diamond: Stil, Huzur ve Konfor Bir Arada

ZİN D diamond'ın her bir metrekaresini ileri teknoloji, stil, huzur ve konforunuzu düşünerek tasarlandı. Yeni evinizin her köşesinde incelikli tasarımın, yüksek teknolojinin ve kalitenin yanında projenin diğer özelliklerinin ayrıcalıklarını yaşayacaksınız.

ZİN D Diamond: Stil, Huzur ve Konfor Bir Arada

Zin D Yatırım tarafından Çekmeköy'de hayata geçirilecek olan Zin D Diamond projesi bir rezidans projesi olarak inşa ediliyor. Proje 4 bin 800 metrekarelik bir arazi üzerine konumlandırılacak 2 blokta 166 daireden meydana geliyor. Ayrıca projede 30 adet ticari alanda bulunuyor.

Zin D Diamond projesinde 1+1'den 4+1'e kadar konut tipi yer alıyor. Projede 1+1 daireler 47 metrekare ile 60 metrekare arasında, 2+1 daireler 78 ile 108 metrekare arasında, 3+1 daireler 107 ile 124 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı. Zin D Diamond projesinde sauna, Türk hamamı, yüzme havuzu, bowling ve cep sineması mevcut.

İnşaatına başlanmış olan projenin Ekim 2019'da teslim edilmesi planlanıyor. Zin D Diamond projesinden ev sahibi olmak isteyenlerin satın alması durumunda yüzde 25 oranında prim elde etmesi öngörülüyor. Zin D Diamond projesinde kira getirilerinin 1.700 TL'den başlaması bekleniyor.    

En düşük-en yüksek konut fiyatı:  409 bin TL-1 milyon 103 bin TL

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER